21 V 2023 Wniebowstąpienie Pańskie

  1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, do której przygotowuje nas codzienna Nowenna do Ducha Świętego. W tę Nowennę włączymy też modlitwę w intencji redemptorysty d. Roberta Borzyszkowskiego, który w sobotę 27 maja przyjmie w Tuchowie święcenia kapłańskie. Prymicje o.Robert odprawi w naszym kościele 18 czerwca o g. 12.oo.
  2. Próba przed I Komunią dla II grupy dzieci w poniedziałek o 18.45.
  3. We wtorek nabożeństwo do św. Filipa Neri, a w środę nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
  4. Zapraszamy na Spotkanie Młodzieży na Polach Lednickich, które odbędzie się 3 czerwca br. W sposób szczególny zachęcamy kandydatów do bierzmowania i młodzieżowe grupy parafialne. Koszt wyjazdu 100 zł. Szczegółowe informacje i zapisy u wikariusza Parafii św. Katarzyny ks. Błażeja.
  5. Wczoraj I-wsza grupa dzieci w naszej parafii przyjęła po raz pierwszy Chrystusa w Komunii św. W ciągu Białego Tygodnia, dzieci z rodzinami będą uczestniczyły we Mszy św. o g. 18.oo.
  6. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. Natomiast spowiedź dla dzieci II-giej grupy przed I-wszą Komunią św. i ich rodzin w piątek o g. 16.3o.
  7. W przyszłą sobotę Uroczystość I-wszej Komunii św. dla II-giej grupy dzieci na Mszy św. o g. 11.oo.
  8. W tym roku proponujemy wyjątkowy program odpustu św. Filipa Neri. W czwartek 25 maja z okazji uroczystości rocznicy poświęcenia naszego kościoła zapraszamy na Msze św. o g. 8.3o i 18.oo. W piątek 26 maja z okazji odpustu św. Filipa Neri oraz z okazji Dnia Matki zapraszamy do kościoła na Msze św. o g. 8.3o i 18.oo. Z racji na Uroczystość odpustową w naszej parafii w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Świętowanie odpustu kongregacyjnego i parafialnego ku czci św. Filipa Neri przedłużymy na niedzielę Zesłania Ducha Świętego 28 maja. Świętowanie podkreśli specjalnie zaproszony kaznodzieja ks. Karol Warchoł – filipin z Radomia. Szczególnie zapraszamy na sumę odpustową o g. 12.oo.
  9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Bogdana Pobłockiego. Dobry Jezu ….
28 V 2023 Zesłanie Ducha Święteg...Poprzedni
14 V 2023 VI niedziela WielkanocyNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

12 XI 2023 XXXII niedziela zwykła

Dziękujemy za dzisiejszą tacę na nasz kościół. Natomiast do puszek przed kościołem, albo do skarbon pod chórem, można złożyć, z okazji Dnia Solidarności z ...
więcej

17 X 2021 XXIX niedziela zwykła

Wszystkim nauczycielom, katechetom i pracownikom Oświaty z okazji Święta Edukacji życzymy błogosławieństwa Bożego i Światła Ducha Świętego. Natomiast z okazji Święta Patrona ...
więcej

4 VII 2021 XIV niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. We wtorek modlitwa ku czci św. Filipa Neri naszego Patrona, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.30 i 18.00.  
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.