29 XI 2020 I niedziela adwentu

 1. Przed głównym wejściem są do nabycia świece wigilijne po 8 i 15 zł. Można również zaopatrzyć się w poświęcony opłatek. W ciągu tygodnia można to zrobić u pana kościelnego w zakrystii.
 2. We wtorek modlitwa za wstawiennictwem św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
 3. W I–wszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. zapraszamy do modlitwy za kapłanów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 4. W I–wszy piątek grudnia odwiedziny potwierdzonych chorych w domach od g. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo. Specjalna okazja do spowiedzi św. od. g. 17.oo do 18.oo.
 5. W I–wszą sobotę grudnia zapraszamy na Mszę św. o g. 8.3o i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
 6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 12.oo za wstawiennictwem św. Ambrożego będziemy dziękować za Jego opiekę nad pszczelarzami i prosić o błogosławieństwo Boże.
 7. Na stolikach za ławkami polecamy nowy numer Pielgrzyma.
 8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą tacę oraz wpłaty na konto parafii. Dziękujemy też za ofiary złożone do skarbony pod chórem. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Stolicę Apostolską, a ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 9. Informujemy o nabożeństwach adwentowych: o g. 17.4o Godzinkach i o g. 18.oo Roratach. Na Roraty od poniedziałku do piątku, które poprowadzi ks. Sławek, zapraszamy dzieci z lampionami.
 10. Przypominamy, że link do transmisji Liturgii z naszego kościoła znajdziemy na stronie internetowej parafii www.filipinibytow.pl
 11. Wydział Duszpasterski Kurii zaprasza do udziału w internetowych rekolekcjach adwentowych, które odbędą się pod hasłem „Życiowe rekolekcje”.  Nauki będą publikowane od 29 XI do 2 XII na stronach internetowych: nacalyswiat.pldiecezja-pelplin.pl, i radioglos.pl oraz na kanale YouTube „Na cały Świat”
 12. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Helenę Król i Romana Nierzwickiego. Dobry Jezu … . 
6 XII 2020 II niedziela adwentuPoprzedni
22 XI 2020 Chrystusa Króla Wszechświata ...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

24 VII 2022 XVII niedziela zwykła

W poniedziałek 25 lipca z okazji wspomnienia św. Krzysztofa po Mszach św. o g. 8.3o i 18.oo nastąpi poświęcenie pojazdów. Msza św. imieninowa w intencji ks. Krzysztofa ...
więcej

19 XII 2021 IV niedziela adwentu

We wtorek Msza św. za ś.p. ks. Mariana Wichłacza o g. 9.oo. Zwracamy uwagę, że Msze św. ranne w poniedziałek i wtorek będą o g. 9.oo. Popołudniowe Msze rekolekcyjne o ...
więcej

3 X 2021 XXVII niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Dziś również próba kandydatów do bierzmowania z klas 1-wszych szkół średnich po Mszy św. o g. 10.oo. ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.