29 XI 2020 I niedziela adwentu

 1. Przed głównym wejściem są do nabycia świece wigilijne po 8 i 15 zł. Można również zaopatrzyć się w poświęcony opłatek. W ciągu tygodnia można to zrobić u pana kościelnego w zakrystii.
 2. We wtorek modlitwa za wstawiennictwem św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
 3. W I–wszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. zapraszamy do modlitwy za kapłanów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 4. W I–wszy piątek grudnia odwiedziny potwierdzonych chorych w domach od g. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo. Specjalna okazja do spowiedzi św. od. g. 17.oo do 18.oo.
 5. W I–wszą sobotę grudnia zapraszamy na Mszę św. o g. 8.3o i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
 6. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 12.oo za wstawiennictwem św. Ambrożego będziemy dziękować za Jego opiekę nad pszczelarzami i prosić o błogosławieństwo Boże.
 7. Na stolikach za ławkami polecamy nowy numer Pielgrzyma.
 8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą tacę oraz wpłaty na konto parafii. Dziękujemy też za ofiary złożone do skarbony pod chórem. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Stolicę Apostolską, a ofiary do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
 9. Informujemy o nabożeństwach adwentowych: o g. 17.4o Godzinkach i o g. 18.oo Roratach. Na Roraty od poniedziałku do piątku, które poprowadzi ks. Sławek, zapraszamy dzieci z lampionami.
 10. Przypominamy, że link do transmisji Liturgii z naszego kościoła znajdziemy na stronie internetowej parafii www.filipinibytow.pl
 11. Wydział Duszpasterski Kurii zaprasza do udziału w internetowych rekolekcjach adwentowych, które odbędą się pod hasłem „Życiowe rekolekcje”.  Nauki będą publikowane od 29 XI do 2 XII na stronach internetowych: nacalyswiat.pldiecezja-pelplin.pl, i radioglos.pl oraz na kanale YouTube „Na cały Świat”
 12. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Helenę Król i Romana Nierzwickiego. Dobry Jezu … . 
6 XII 2020 II niedziela adwentuPoprzedni
22 XI 2020 Chrystusa Króla Wszechświata ...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

23 VII 2023 XVI niedziela zwykła

Zapraszamy na wakacyjny wieczór uwielbienia do naszego kościoła w najbliższy wtorek 25 lipca na g. 18.oo. Rozpoczniemy Eucharystią, po której nastąpi Adoracja uwielbienia ...
więcej

20 III 2022 III niedziela Wielkiego Postu

Dziś zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o g. 17.oo. Zaraz po nabożeństwie Msza św. We wtorek i w czwartek o g. 18.3o spotkania przygotowawcze do I-wszej spowiedzi ...
więcej

30 I 2022 IV niedziela zwykła

Dziś po Mszy św. o g. 10.oo próba młodzieży z klas I-wszych średnich do bierzmowania. W środę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.