28 V 2023 Zesłanie Ducha Świętego

  1. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła – drugi Dzień Zielonych Świąt. Zapraszamy na Msze św. o g. 8.3o, 16.3o i 18.oo.
  2. We wtorek modlitwa za przyczyną św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. We wtorek wieczorem podczas Adoracji nabożeństwo Uwielbienia.
  3. W czwartek Dzień Dziecka. Ofiarujmy dzieciom dar serdecznej modlitwy. W I-wszy czwartek miesiąca i Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana modlić się będziemy za kapłanów i siostry zakonne oraz o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu.
  4. W I-wszy piątek miesiąca odwiedziny chorych w domach od g. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo. Spowiedź popołudniu od g. 17.oo do 18.oo.
  5. W I-wszą sobotę miesiąca nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o g. 8.3o.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej. Przypominamy, że w tym dniu kończy się czas Komunii św. wielkanocnej.
  7. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych po wieczornych Mszach św., a od czwartku w nabożeństwach do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na Kongregację i Parafię. Za tydzień 4 czerwca tacę przeznaczymy na remont Seminarium w Pelplinie.
  9. Prosimy o przygotowanie się do przeżywania Uroczystości Bożego Ciała w czwartek 8 czerwca. Tradycyjnie prosimy Zrzeszenie Kaszubskie, Solidarność, Oświatę i Rzemiosło o przygotowanie ołtarzy. Prosimy też o dekorację domów wzdłuż trasy procesji. W tym roku procesja wyruszy z kościoła św. Filipa Neri.
  10. Ostatnio pożegnaliśmy śp. Henryka Chomika. Dobry Jezu, ...
4 VI 2023 Niedziela Trójcy Święt...Poprzedni
21 V 2023 Wniebowstąpienie Pański...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

23 IV 2023 III niedziela Wielkanocy

W poniedziałek Uroczystość głównego Patrona Polski św. Wojciecha. Za jego wstawiennictwem prośmy o pokój i jedność dla Polaków. Jest to również ...
więcej

31 X 2021 XXXI niedziela zwykła

Dzisiaj zapraszamy do naszego kościoła na godz. 20.oo na Oratorium ku czci świętych, które przygotuje nas do przeżywania Uroczystości Wszystkich Świętych. W tym czasie ...
więcej

Niedziela Palmowa 05 IV 2020

Kościół parafialny pozostaje otwarty do osobistej modlitwy. Msze św. będą odprawiane o zwykłych porach, ale należy pamiętać, że zgromadzenie nie może przekroczyć ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.