22 VIII 2021 XXI niedziela zwykła

  1. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo.
  2. W czwartek 26 sierpnia Uroczystość MB Częstochowskiej. Zapraszamy do udziału w mszach św. i dziękczynienia naszej Matce i Królowej.
  3. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo.
  4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na Parafię i Kongregację. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na budowę nowych kościołów.
  5. Przy wyjściu z kościoła polecamy nowy nr dwutygodnika Pielgrzym.
  6. Zachęcamy do podejmowania akcji szczepień pomimo, że nie są one, co do zasady, obowiązkiem moralnym.
  7. Ogólnopolskie dożynki odbędą się na Jasnej Górze w dniach 4 i 5 września. Wyjazd w sobotę o godz. 6.oo. Powrót w niedzielę wieczorem. Zgłoszenia przyjmuje ks. Bolesław Tyc.
  8. W najbliższą sobotę 28 sierpnia od godz. 10.oo do 21.oo, w Domu Rekolekcyjno-Wypoczynkowym Diecezji Pelplińskiej w Białogórze nad morzem odbędzie się wydarzenie ewangelizacyjne „Wielki Połów”. Wydarzenie jest bezpłatne, a w programie przewidziane są ciekawe konferencje, świadectwa i warsztaty dla osób w każdym wieku oraz występy artystyczne, koncert uwielbienia i Msza Św. By ułatwić uczestnictwo rodzicom, w trakcie wydarzenia będzie zorganizowana opieka dla dzieci. www.dombialogora.pl
  9. 28 i 29.08.2021 na Kalwarii we Wielu odbędzie się Odpust ku czci MB Pocieszenia. W sobotę od g. 13.oo-15.oo spowiedź św, a o g. 15.oo na Kalwarii Droga Krzyżowa; o g. 17.3o Msza św. w Sanktuarium przed Cudownym Obrazem MB Pocieszenia. Uroczystościom w niedzielę przewodniczyć będzie Ks. Bp Arkadiusz - Suma przy Kaplicy Grobu Pańskiego o g. 11.oo. Po Sumie koncert Chóru Juventus z Tczewa w repertuarze muzyki Gospel.
  10. Od następnej niedzieli zamieszka z nami ks. kan. Jan Ciołek – proboszcz z Borzytuchomia, który właśnie w naszym domu i przy naszym kościele pragnie przeżywać czas emerytury. Przyjmujemy go z radością i życzymy, aby mógł jeszcze długie lata w zdrowiu i satysfakcji cieszyć się wspólnotą Kościoła.
29 VIII 2021 XXII niedziela zwykłaPoprzedni
15 VIII 2021 XX niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

14 II 2021 VI niedziela zwykła

Ostatnie trzy dni karnawału to czas wynagrodzenia Bogu za wszystkie grzechy. Kościół czyni to przez modlitwę przed wystawionym w NS Chrystusem. Dziś specjalne nabożeństwo ...
więcej

21 VI 2020 - XII niedziela zwykła

Dziś modlimy się szczególnie za dzieci II-giej grupy w naszej parafii, które o g. 10.oo przyjmą po raz pierwszy Chrystusa w Komunii św. 
więcej

10 XI 2019 – XXXII niedziela zwykła

Msza św. Za Ojczyznę dla wszystkich mieszkańców Bytowa z okazji Święta Niepodległości Polski będzie w poniedziałek 11 listopada w naszym kościele o g. 11.oo. Zachęcamy, ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.