2 I 2022 II niedziela po Narodzeniu Pańskim

 1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 2. W poniedziałek podejmiemy Most Modlitewny, który nas duchowo połączy z WSD w Pelplinie. Klerycy i moderatorzy modlą się za nas, a my modlimy się za nich. Zapraszamy również na Msze św. o g. 8.3o czy 18.oo, po których pomodlimy się przed Chrystusem wystawionym w Najświętszym Sakramencie o powołania w naszej diecezji i za kleryków i ich wychowawców.
 3. Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli w czwartek 6 stycznia. Poświęcenie kredy na wszystkich Mszach św. Kolekta przeznaczona jest na misje św. Ze względu na pandemię nie będzie kolędników misyjnych. Jak zapowiadaliśmy, z kościoła św. Katarzyny o g. 14.oo wyruszy Orszak Trzech Króli. Po przemarszu przewidziany jest ciepły poczęstunek dla wszystkich uczestników, a także wiele atrakcji dla dzieci. Do wzięcia udziału całymi rodzinami zapraszają bytowskie parafie i Stowarzyszenie Nazaret.
 4. W piątek o g. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego.
 5. Nabożeństwo do MB Rozwiązującej Węzły w sobotę o g. 20.oo. Zapraszamy.
 6. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary zarówno składane na tacę jak i wpłacane na konto Parafii oraz składane podczas mszy kolędowych. Za tydzień taca będzie przeznaczona na nasz kościół.
 7. Msze św. kolędowe w intencji parafian z wyznaczonego rejonu będą w ciągu tygodnia o g. 19.oo, a w soboty o g. 16.3o. W czasie Mszy św. poświęcimy wodę, którą pokropicie Wasze domy. Prosimy o przyniesienie pojemnika wypełnionego wodą. Rozdamy także okolicznościowe obrazki z informacją o naszej parafii. Terminy kolęd podajemy w ogłoszeniach. Są też na stronie internetowej naszej Parafii i w gablotach.

  Zapraszamy parafian z rodzinami na Msze kolędowe o g. 19.oo:
  W poniedziałek z ul. Ks. Popiełuszki, św. Huberta, św. Wojciecha, św. Krzysztofa, Szczęśliwej i Wesołej
  We wtorek z ul. Mierosławskiego, Wrzosowej, Różanej, Piwonii, Tulipanowej
  W środę z ul. Styp Rekowskiego, Liliowej, Storczykowej, Margaretki, Fiołkowej, Stokrotki, Niezapominajki, Konwaliowej
  W piątek z ul. Rejtana, KEN, Naruszewicza, Kołłątaja, Malinowej i Trembeckiego
  Natomiast w sobotę o g. 16.3o z ul. Racławickiej, Małachowskiego, Niemcewicza, Kilińskiego, Konarskiego, Jaśminowej i Magnolii

 8. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Annę Koman i Włodzimierza Barchańskiego. Dobry Jezu …
9 I 2022 niedziela Chrztu Pańskieg...Poprzedni
26 XII 2021 Niedziela Świętej Rod...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

4 VII 2021 XIV niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. We wtorek modlitwa ku czci św. Filipa Neri naszego Patrona, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.30 i 18.00.  
więcej

7 II 2021 V niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Msza św. za śp. ks. prob. Jana Rychlickiego w 37 rocz. śmierci będzie w poniedziałek 8 lutego o g. 8.3o. Natomiast o g. 20.oo ...
więcej

20 IX 2020 XXV niedziela zwykła

Ze względu na zagrożenie epidemiczne dziś nie odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Termin spotkania zostanie podany w późniejszym terminie. Natomiast ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.