26 XII 2021 Niedziela Świętej Rodziny

  1. Dzisiaj Domowy Kościół zaprasza na rodzinne kolędowanie, które odbędzie się po Mszy św. o godz. 12.oo. Kolędowaniu będzie towarzyszył zespół Muzykanci.
  2. Dziękczynna Msza św. i nabożeństwo na zakończenie Starego Roku w piątek 31 grudnia o g. 17.oo. W tym dniu nie będzie Mszy św. o g. 18.oo. Ks. Biskup Diecezjalny udzielił na piątek dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  3. W sobotę 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w niedzielę.
  4. Wyrażamy serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary składane na tacę i wpłacane na konto Parafii. Przypominamy, że ogłoszenia są umieszczone w gablotach i na stronie www.filipinibytow.pl Również na stronie Parafii znajdziemy link do transmisji nabożeństw z naszego kościoła.
  5. Wizyta duszpasterska zwana kolędą, ze względu na pandemię, w tym roku będzie miała przebieg taki, jak w ubiegłym. Z każdego rejonu, zapraszamy rodzinę z każdego domu i mieszkania, na Mszę św. o g. 19.oo od poniedziałku do piątku, a w sobotę o g. 16.3o. Msza św. będzie ofiarowana w intencji mieszkańców tej części parafii. Każdy przyniesie słoiczek z wodą, która będzie poświęcona podczas nabożeństwa. Ofiary złożone podczas nabożeństwa na tacę lub do skarbony, będą przeznaczone na utrzymanie Parafii. Kolęda będzie ogłaszana z wyprzedzeniem tygodniowym. Kolędę rozpoczniemy w poniedziałek 3 stycznia.
  6. Zachęcamy do przestrzegania restrykcji dotyczących pandemii. Nasze zdyscyplinowanie będzie owocowało naszym i naszych bliźnich zdrowiem.
  7. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Dariusza Trzaska. Dobry Jezu …
2 I 2022 II niedziela po Narodzeniu ...Poprzedni
25 XII 2021 Boże NarodzenieNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

28 VIII 2022 XXII niedziela zwykła

Przypominamy, że od następnej niedzieli wieczorna Msza św. w niedziele i święta będzie o g. 17.oo. We wtorek za wstawiennictwem św. Filipa Neri modlitwa o nowe powołania ...
więcej

17 I 2021 II niedziela zwykła

We wtorek modlitwa za wstawiennictwem św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. Msza św. Imieninowa w intencji ks. Sebastiana w środę o g. 8.3o.  
więcej

2 VIII 2020 - XVIII niedziela zwykła

Przypominamy, że dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo.
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.