16 V 2021 Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Od poniedziałku nastąpi zmiana popołudniowych godzin Mszy św. Białego Tygodnia z 16.3o na godz. 17.oo.
  2. Próby dzieci pierwszokomunijnych odbędą się o g. 18.45: w poniedziałek dla kl. III d, we wtorek dla kl. III c, w środę dla kl. III d. Spowiedź dzieci, które mają I Komunię w sobotę 22 maja odbędzie się w czwartek o g. 19.oo. Przypominamy, że w Uroczystościach Komunijnych, zgodnie z restrykcjami, poza dziećmi biorą udział rodziny w dopuszczonych ilościach osób.
  3. We wtorek modlitwa za przyczyną św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, do której przygotowuje nas codzienna Nowenna do Ducha Świętego. Dzisiaj modlitwa Nowenny popłynie o g. 20.oo z kościoła św. Katarzyny w Bytowie. Modlitwa będzie transmitowana na stronie nacalyswiat.pl Zachęcamy do duchowej jedności. Natomiast w sobotę 22 maja w Wigilię Zesłania Ducha Świętego w Pelplinie odbędzie się diecezjalne Forum Duszpasterskie U źródła łaski, które rozpocznie się o g. 14.oo, a zakończy się Mszą św. w katedrze o g. 17.oo. 
  5. Poprzez Staropolskie Bóg zapłać wyrażamy wdzięczność za ofiary składane na tacę, do skarbony pod chórem i dokonywane przelewem na konto parafii umieszczone na stronie internetowej. W przyszłą niedzielę Caritas będzie zbierał ofiary do puszek na pomoc dla rodziny Państwa Ćwiek z Niezabyszewa.
  6. Polecamy nowy nr Pielgrzyma, a w nim, przed Zesłaniem Ducha Świętego, bardzo ciekawy artykuł ks. kan. Krzysztofa Gąseckiego Duch Święty spójnią jedności. Natomiast Adam Hlebowicz opisuje w artykule „Zamach i ocalenie”, co dokładnie wydarzyło się 13 maja 1980 r. w Rzymie.
  7. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Przypominamy o transmisji z naszego kościoła na stronie internetowej parafii www.filipinibytow.pl
  8. Ostatnio pożegnaliśmy śp. Jerzego Gostkowskiego i Henryka Chrostowskiego. Dobry Jezu, a nasz Panie ...

 

23 V 2021 Zesłanie Ducha Święteg...Poprzedni
9 V 2021 VI niedziela WielkanocyNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

15 XI 2020 XXXIII niedziela zwykła

We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri o nowe powołania do Kongregacji Księży Filipinów, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego w ...
więcej

13 września 2020 XXIV niedziela zwykła

Dziś o g. 10.oo Msza św. hubertowska w oprawie muzycznej sygnalistów i muzyków myśliwskich. Po Mszy św. próba dla młodzieży do bierzmowania. Natomiast o g. ...
więcej

2 VIII 2020 - XVIII niedziela zwykła

Przypominamy, że dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo.
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.