23 V 2021 Zesłanie Ducha Świętego

  1. Od poniedziałku Msze św. Białego Tygodnia codziennie o godz. 17.oo.
  2. W poniedziałek 24 maja drugi dzień Zielonych Świąt - liturgiczne wspomnienie NMP Matki Kościoła. Msze św. o g. 8.3o, o 17.oo dla dzieci komunijnych i o g. 18.oo. 
  3. We wtorek 25 maja w Rocznicę poświęcenia naszego kościoła polecajmy Bogu duszpasterzy i rodzinę parafialną za wstawiennictwem św. Filipa Neri.
  4. W środę 26 maja przeżywać będziemy odpust kongregacyjny i parafialny św. Filipa Neri. Msze św. odpustowe o g. 8.3o i 17.oo. Mszę św. o g. 17.oo odprawi Ksiądz Biskup Diecezjalny Ryszard Kasyna. Dziękujmy św. Filipowi za opiekę nad nami. Prośmy o błogosławieństwo dla wszystkich parafian i przyjaciół oraz dla naszych Dobrodziejów. W tym dniu, naszym Matkom przez modlitwę, serdeczność i czułość wyraźmy naszą szczególną wdzięczność, a dla zmarłych wypraszajmy szczęście w niebie.
  5. W sobotę 29 maja w bazylice katedralnej w Pelplinie, dziesięciu diakonów naszej diecezji przyjmie święcenia kapłańskie. W tym dniu przyjmie również święcenia kapłańskie w katedrze radomskiej filipin d. Krzysztof Wiśniewski. Neoprezbiterów wspierajmy naszą modlitwą.
  6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Św. – zakończenie czasu Komunii św. wielkanocnej.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na Kongregację i Parafię zarówno na tacę i do skarbony pod chórem jak i wpłacane na konto parafii. Dziś przed kościołem zbiórka Caritas na pomoc rodzinie Ćwiek z Niezabyszewa. Za tydzień taca będzie przeznaczona na budujące się kościoły. 
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Lecha Piątka. Dobry Jezu, a nasz Panie ...

Ze względu na zainteresowanie artykułem „Duch Święty spójnią jedności" który został zamieszczonym w ostatnim Pielgrzymie, podajemy adres : http://pielgrzym.pelplin.pl/biezacy-numer/10486-duch-swiety-spojnia-jednosci-ks-krzysztof-gasecki

 

30 V 2021 Niedziela Trójcy Święt...Poprzedni
16 V 2021 Wniebowstąpienie Pański...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

7 II 2021 V niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Msza św. za śp. ks. prob. Jana Rychlickiego w 37 rocz. śmierci będzie w poniedziałek 8 lutego o g. 8.3o. Natomiast o g. 20.oo ...
więcej

14 VI 2020 - XI Niedziela Zwykła

Dziś modlimy się szczególnie za dzieci I-wszej grupy w naszej parafii, które o g. 10.oo przyjmą po raz pierwszy Chrystusa w Komunii św. We wtorek za wstawiennictwem ...
więcej

5 Niedziela Wielkanocy 10 V 2020

Nowenna do MBNP w środę o g. 8.3o i 18.oo. Różaniec fatimski przeżyjemy w środę 13 maja razem z nabożeństwem majowym transmitowanym też na stronie internetowej naszej ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.