9 V 2021 VI niedziela Wielkanocy

 1. Próby dzieci pierwszokomunijnych odbędą się o g. 18.45: w poniedziałek dla kl. III c, we wtorek dla kl. III a, w środę dla kl. III b. Spowiedź dzieci, które mają I Komunię 15 maja odbędzie się w czwartek o g. 19.oo. Przypominamy, że w Uroczystościach Komunijnych, zgodnie z restrykcjami, poza dziećmi biorą udział rodziny w dopuszczonych ilościach osób.
 2. W poniedziałek, wtorek i środę nabożeństwa majowe ofiarujemy o dobre urodzaje i za kraje głodujące.
 3. Nowenna do MBNP w środę o g. 8.3o i 18.oo.
 4. W drugi czwartek miesiąca zapraszamy na Mszę św. o g. 18.oo rodziny Ruchu Światło Życie i osoby podejmujące Krucjatę Wyzwolenia Człowieka. W tym dniu 13 maja pierwszy różaniec fatimski i procesja ze światłami o g. 20.oo. Modlitwę ofiarujemy o odnowę naszej diecezji.
 5. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. Po Mszy wieczornej rozpocznie się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Nowennę podejmą z transmisją wyznaczone w diecezji kościoły. Codziennie inny. W niedzielę 16 maja został wyznaczony kościół św. Katarzyny. Modlitwa będzie o g. 20.oo.
 6. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za Waszą ofiarność na tacę, do skarbony i na konto parafialne, a zwłaszcza za dzisiejsze ofiary na nasz kościół.
 8. Nabożeństwa majowe po wieczornych Mszach św. Prośmy Matkę Bożą o ustanie pandemii koronawirusa.
 9. Środowiskowy Dom Samopomocy w Bytowie prosi o włączenie się Parafian w akcję „Pomoc dla Rodziny Państwa Ćwiek”. Wszelkie informacje dostępne są na portalu internetowym UratujęCię.pl i na stronie naszej Parafii. Wizytówki z numerem konta są wyłożone na stolikach za ławkami.
 10. Przypominamy, że w dniach od 9 do 30 maja przez 4 niedziele odbędzie się w parafii św. Katarzyny kurs przedmałżeński. Zapisy odbędą się dzisiaj o g. 13.4o w kościele św. Katarzyny.
 11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Mariannę Frymus, Danutę Wronek i Stefana Wajs. Dobry Jezu, .... .
16 V 2021 Wniebowstąpienie Pański...Poprzedni
2 V 2021 V niedziela WielkanocyNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

25 XII 2021 Boże Narodzenie

W drugi dzień Świąt taca będzie przeznaczona na KUL i szkoły katolickie. W Święto Świętej Rodziny, Domowy Kościół zaprasza na rodzinne kolędowanie, które odbędzie ...
więcej

13 XII 2020 III niedziela adwentu

We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. W piątek o g. 15.oo zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W trzecią sobotę grudnia ...
więcej

3 Niedziela Wielkanocy 26 IV 2020

Przeżywamy dziś Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Zachęcamy do osobistej lektury i medytacji Biblii, która jest Księgą Życia i Wiary.
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.