3 III 2024 III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Natomiast po Mszy św. o g. 10.oo spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  2. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. We wtorek po mszy wieczornej do g. 19.3o adoracja Chrystusa wystawionego w NS.
  3. W 1-wszy czwartek marca modlimy się za kapłanów i zakonników i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  4. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo. Droga Krzyżowa dla dzieci i młodzieży o g. 17.oo, a dla starszych po Mszy św. o g. 18.oo. W tym dniu zapraszamy na kolejne nabożeństwo do MB Rozwiązującej Węzły o godz. 20.oo. Wszystkim Kobietom z okazji ich święta 8 marca składamy serdeczne życzenia i otaczamy gorącą modlitwą.
  5. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o g. 17.oo. Po nabożeństwie Msza św.
  6. Przypominamy o trwającej Peregrynacji Ikony MBNP w naszych domach. Zgłoszenia na kolejne środy przyjmujemy w zakrystii.
  7. Ekstremalna Droga Krzyżowa o długości 44 km odbędzie się w Bytowie w piątek 15 marca od g. 18.3o z kościoła św. Katarzyny. Informację znajdziemy w gablocie. Podobne inicjatywy podejmują też inne parafie naszego dekanatu. Informacje i kontakt na stronach parafialnych.
  8. Collegium Marianum Liceum Katolickie im. Jana Pawła II w Pelplinie zaprasza tegorocznych absolwentów szkoły podstawowej oraz inne osoby zainteresowane na dni otwarte w soboty 9 marca i 20 kwietnia od 10.oo do 13.oo. Collegium Marianum od czterech lat jest szkołą koedukacyjną z męskim internatem. Od lat cieszy się nie tylko bogatą historią, ale wysokim poziomem nauczania i troską o życie duchowe swoich wychowanków. Bliższe informacje na temat jej działalności można znaleźć na stronie: www.collegiummarianum.pl.
  9. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na Kongregację i parafię. Na stolikach za ławkami jest wyłożony nowy numer Pielgrzyma.
  10. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Irenę Karcz, Jerzego Cyrsona i Stanisława Urbańskiego. Dobry Jezu …
10 III 2024 IV niedziela Wielkiego ...Poprzedni
25 II 2024 II niedziela Wielkiego P...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

31 X 2022 XXXI niedziela zwykła

W poniedziałek 31 X zapraszamy do naszego kościoła na godz. 20.00 na Oratorium ku czci świętych, które przygotuje nas do przeżywania Uroczystości Wszystkich Świętych. ...
więcej

16 X 2022 XXIX niedziela zwykła

Wszystkim nauczycielom, katechetom i pracownikom Oświaty z okazji Święta Edukacji życzymy błogosławieństwa Bożego i Światła Ducha Świętego. Natomiast z okazji Święta Patrona ...
więcej

Niedziela Palmowa 05 IV 2020

Kościół parafialny pozostaje otwarty do osobistej modlitwy. Msze św. będą odprawiane o zwykłych porach, ale należy pamiętać, że zgromadzenie nie może przekroczyć ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.