1 VIII 2021 XVIII niedziela zwykła

  1. Przypominamy, że dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Podejmując modlitwę polecajmy Polaków poległych w Powstaniu Warszawskim.
  2. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo.
  3. W I czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. modlić się będziemy o dobre i święte powołania kapłańskie i zakonne.
  4. W piątek Święto Przemienienia Pańskiego. Jest to I-wszy piątek miesiąca. Odwiedziny potwierdzonych chorych w domach z Komunią św. od g. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo. Specjalna okazja do spowiedzi św. od g. 17.oo do 18.oo.
  5. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w I-wszą sobotę sierpnia po Mszy św. o g. 8.3o.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na Kongregację i Parafię. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na nasz kościół.
  7. Pielgrzymów bytowskich zdążających na Jasną Górę otaczajmy codzienną modlitwą. Natomiast wszystkim Dobrodziejom, biegaczom i organizatorom 32 Biegowej Pielgrzymki z Bytowa na Jasną Górę, serdecznie dziękujemy.
  8. Zachęcamy do podejmowania akcji szczepień pomimo, że nie są one, co do zasady, obowiązkiem moralnym. Przykład w tej kwestii dał nam również papież Franciszek.
  9. Informujemy, że od 1 sierpnia powrócił do Kongregacji w Tomaszowie Mazowieckim ks. Sławomir Bogusz, któremu dziękujemy i życzymy Bożego błogosławieństwa. Natomiast w naszej wspólnocie witamy filipina z Tomaszowa ks. Piotra Stępnia, który będzie wspomagał nas w duszpasterstwie. Przez wstawiennictwo św. Filipa prosimy o dary Ducha Św. dla ks. Piotra.
  10. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Franciszka Straśko. Dobry Jezu,… 
8 VIII 2021 XIX niedziela zwykłaPoprzedni
25 VII 2021 XVII niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

19 XII 2021 IV niedziela adwentu

We wtorek Msza św. za ś.p. ks. Mariana Wichłacza o g. 9.oo. Zwracamy uwagę, że Msze św. ranne w poniedziałek i wtorek będą o g. 9.oo. Popołudniowe Msze rekolekcyjne o ...
więcej

25 X 2020 XXX niedziela zwykła

27 X we wtorek - 8 rocznica mianowania Ks. Bp Ryszarda Kasyny Biskupem Diecezjalnym naszej diecezji. Ofiarujmy naszemu Pasterzowi dar modlitwy. Przypominamy, że spowiedź jest pół ...
więcej

16 VIII 2020 XX Niedziela zwykła

Dziś przeżywamy w Polsce Dzień Solidarności z mieszkańcami i ofiarami tragedii w Bejrucie. Modlimy się za tych, którzy zginęli oraz o zdrowie dla kilku tysięcy rannych. ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.