8 VIII 2021 XIX niedziela zwykła

  1. Dziś o g. 20.oo zapraszamy na Nabożeństwo do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.
  2. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo.
  3. Zapraszamy na różaniec fatimski i procesję ze światłami w piątek 13 sierpnia o g. 20.oo. Pielgrzymów z Bytowa i diecezji pelplińskiej, którzy w tym dniu o g. 8.oo wejdą na Jasną Górę wspierajmy naszą modlitwą.
  4. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
  5. Uroczystość Wniebowzięcia MB w przyszłą niedzielę. Poświęcenie zbóż, ziół i kwiatów na każdej Mszy św. Módlmy się w tym dniu szczególnie o błogosławieństwo dla rolników, dla naszej Ojczyzny oraz Polskiego Wojska.
  6. Przy wyjściu z kościoła można zabrać nowy nr dwutygodnika diecezjalnego Pielgrzym.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na nasz kościół.
  8. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Pelplińskiej zaprasza młodych ludzi, którzy rozpoznają w sobie powołanie do kapłaństwa, do rozpoczęcia formacji i studiów w pelplińskim seminarium, które jest częścią Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Kandydaci, proszeni są o zgłoszenie się do 14 września 2021 r. na rozmowę kwalifikacyjną (umówioną wcześniej telefonicznie – tel. 508 830 077) oraz o złożenie w Rektoracie Seminarium odpowiednich dokumentów. Szczegółowe informacje na temat warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminariumpelplin.pl oraz w gablocie przed kościołem. Podobne dokumenty są wymagane od kandydatów do naszej Kongregacji.
  9. Z radością informujemy, że w Grodzisku Wielkopolskim od 1 sierpnia powstaje nowa Kongregacja filipińska. Módlmy się za przyczyną św. Filipa Neri w intencji księży i kleryków, którzy zakładają nową Wspólnotę.
  10. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Ryszarda Najdowskiego i Jana Sowańskiego. Dobry Jezu,...

 

15 VIII 2021 XX niedziela zwykłaPoprzedni
1 VIII 2021 XVIII niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

23 V 2021 Zesłanie Ducha Świętego

Od poniedziałku Msze św. Białego Tygodnia codziennie o godz. 17.oo. W poniedziałek 24 maja drugi dzień Zielonych Świąt - liturgiczne wspomnienie NMP Matki Kościoła. Msze św. ...
więcej

21 VI 2020 - XII niedziela zwykła

Dziś modlimy się szczególnie za dzieci II-giej grupy w naszej parafii, które o g. 10.oo przyjmą po raz pierwszy Chrystusa w Komunii św. 
więcej

3 Niedziela Wielkanocy 26 IV 2020

Przeżywamy dziś Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Zachęcamy do osobistej lektury i medytacji Biblii, która jest Księgą Życia i Wiary.
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.