18 X 2020 XXIX niedziela zwykła

  1. Z okazji Święta Patrona Służby Zdrowia św. Łukasza wszystkim lekarzom, ratownikom, pielęgniarkom i personelowi pomocniczemu życzymy wielu Łask Bożych, zdrowia w służbie cierpiącemu człowiekowi.
  2. Dziś po Mszy św. o g. 10.oo próba kandydatów do bierzmowania. Jutro w poniedziałek kandydaci przyjdą na próbę o g. 19.oo razem z rodzicami. Natomiast o g. 19.15 odbędzie się spowiedź.
  3. Dzielimy się radością, że na prośbę skierowaną przez ks. proboszcza Szarego, kard. Kazimierz Nycz przyznał dla Parafii relikwie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. 29 września ks. Krzysztof Szary razem z panem Marianem Rudnikiem przewodniczącym bytowskiej Solidarności i ks. prob. Krzysztofem Gąseckim odebrali z Warszawy relikwie Błogosławionego. Uroczyste wprowadzenie relikwii razem z bytowskimi obchodami 40-lecia powstania NSZZ Solidarność miało się odbyć w poniedziałek 19 października w naszym kościele we wspomnienie liturgiczne bł. ks. Jerzego. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią Uroczystość została przełożona na czas późniejszy.
  4. Przypominamy o nabożeństwach różańcowych: dla dzieci z rodzinami o g. 17.15 oraz po mszy św. o g. 18.oo. Z racji na wizytację w środę nie będzie popołudniowych różańców.
  5. W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP tylko o g. 8.3o. W tym dniu odbędzie się wizytacja kanoniczna naszej Parafii. Ks. Bp Arkadiusz Okroj odwiedzi dom księży filipinów, nawiedzi z modlitwą za zmarłych – cmentarze; weźmie udział w Koronce do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo w kościele. Na to nabożeństwo zapraszamy przedstawicieli Domowego Kościoła, Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, Żywego Różańca, Honorowej Straży NSPJ, Rodzin Szensztadzkich, Oratorium Rodzin i Oratorium Młodych. Następnie podczas Mszy św. o g. 17.oo udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. W środę nie będzie Mszy o g. 18.oo. Na Mszę bierzmowania przyjdzie tylko młodzież, świadkowie i obsługa liturgiczna. Tego wymagają obecne przepisy epidemiczne.
  6. W czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II papieża. Prośmy za jego wstawiennictwem o jedność dla Polaków i o powołania kapłańskie i zakonne.
  7. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo.
  8. W listopadzie pół godz. przed wieczorną mszą św. podejmujemy modlitwę różańcową połączoną z wyczytywaniem imion zmarłych. Kartki na listopadowe wypominki są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła obok nowego nr dwutygodnika Pielgrzym.
  9. Za dzisiejszą tacę na misje święte składamy serdeczne Bóg zapłać.
  10. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę - ostatnią października nastąpi zmiana czasu. Za tydzień cofamy czas o 1 godzinę.
25 X 2020 XXX niedziela zwykłaPoprzedni
11 X 2020 XXVIII niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

18 VII 2021 XVI niedziela zwykła

We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. Przypominamy, że okazja ...
więcej

20 VI 2021 XII niedziela zwykła

We wtorek za wstawiennictwem św. Filipa Neri modlitwa o nowe powołania do naszej Kongregacji, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
więcej

11 X 2020 XXVIII niedziela zwykła

Dziś próba kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o g. 10.oo. Przypominamy, że bierzmowanie odbędzie się podczas wizytacji biskupiej w środę 21 X o g. 17.oo. Następna ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.