18 X 2020 XXIX niedziela zwykła

  1. Z okazji Święta Patrona Służby Zdrowia św. Łukasza wszystkim lekarzom, ratownikom, pielęgniarkom i personelowi pomocniczemu życzymy wielu Łask Bożych, zdrowia w służbie cierpiącemu człowiekowi.
  2. Dziś po Mszy św. o g. 10.oo próba kandydatów do bierzmowania. Jutro w poniedziałek kandydaci przyjdą na próbę o g. 19.oo razem z rodzicami. Natomiast o g. 19.15 odbędzie się spowiedź.
  3. Dzielimy się radością, że na prośbę skierowaną przez ks. proboszcza Szarego, kard. Kazimierz Nycz przyznał dla Parafii relikwie bł. ks. Jerzego Popiełuszki. 29 września ks. Krzysztof Szary razem z panem Marianem Rudnikiem przewodniczącym bytowskiej Solidarności i ks. prob. Krzysztofem Gąseckim odebrali z Warszawy relikwie Błogosławionego. Uroczyste wprowadzenie relikwii razem z bytowskimi obchodami 40-lecia powstania NSZZ Solidarność miało się odbyć w poniedziałek 19 października w naszym kościele we wspomnienie liturgiczne bł. ks. Jerzego. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią Uroczystość została przełożona na czas późniejszy.
  4. Przypominamy o nabożeństwach różańcowych: dla dzieci z rodzinami o g. 17.15 oraz po mszy św. o g. 18.oo. Z racji na wizytację w środę nie będzie popołudniowych różańców.
  5. W środę zapraszamy na Nowennę do MBNP tylko o g. 8.3o. W tym dniu odbędzie się wizytacja kanoniczna naszej Parafii. Ks. Bp Arkadiusz Okroj odwiedzi dom księży filipinów, nawiedzi z modlitwą za zmarłych – cmentarze; weźmie udział w Koronce do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo w kościele. Na to nabożeństwo zapraszamy przedstawicieli Domowego Kościoła, Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, Żywego Różańca, Honorowej Straży NSPJ, Rodzin Szensztadzkich, Oratorium Rodzin i Oratorium Młodych. Następnie podczas Mszy św. o g. 17.oo udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. W środę nie będzie Mszy o g. 18.oo. Na Mszę bierzmowania przyjdzie tylko młodzież, świadkowie i obsługa liturgiczna. Tego wymagają obecne przepisy epidemiczne.
  6. W czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II papieża. Prośmy za jego wstawiennictwem o jedność dla Polaków i o powołania kapłańskie i zakonne.
  7. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo.
  8. W listopadzie pół godz. przed wieczorną mszą św. podejmujemy modlitwę różańcową połączoną z wyczytywaniem imion zmarłych. Kartki na listopadowe wypominki są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła obok nowego nr dwutygodnika Pielgrzym.
  9. Za dzisiejszą tacę na misje święte składamy serdeczne Bóg zapłać.
  10. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę - ostatnią października nastąpi zmiana czasu. Za tydzień cofamy czas o 1 godzinę.
25 X 2020 XXX niedziela zwykłaPoprzedni
11 X 2020 XXVIII niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

10 VII 2022 XV NIEDZIELA ZWYKŁA

Z okazji Święta Policji zapraszamy do naszego kościoła we wtorek na Mszę św. o g. 9.30 w intencji: o błogosławieństwo Boże dla funkcjonariuszy Policji ...
więcej

1 V 2022 III niedziela Wielkanocy

Dziś zmiana tajemnic ŻR. Jutro Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Biało-czerwony kolor niech dominuje w naszym życiu.    
więcej

29 XI 2020 I niedziela adwentu

Przed głównym wejściem są do nabycia świece wigilijne po 8 i 15 zł. Można również zaopatrzyć się w poświęcony opłatek. W ciągu tygodnia można to zrobić ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.