16 X 2022 XXIX niedziela zwykła

  1. Wszystkim nauczycielom, katechetom i pracownikom Oświaty z okazji Święta Edukacji życzymy błogosławieństwa Bożego i Światła Ducha Świętego. Natomiast z okazji Święta Patrona Służby Zdrowia św. Łukasza wszystkim lekarzom, ratownikom, pielęgniarkom i personelowi pomocniczemu życzymy wielu Łask Bożych i zdrowia w służbie cierpiącemu człowiekowi.
  2. Dziś po Mszy św. o g. 10.oo próba do bierzmowania dla klas I-wszych średnich. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 10.oo spotkanie organizacyjne GPS dla klas ósmych. Obecność obowiązkowa.
  3. Nowenna do św. Filipa Neri we wtorek, a do MBNP w środę o g. 8.3o i 18.oo.
  4. Zapraszamy na muzyczne uwielbienie we wtorek 18 października. Wydarzenie rozpocznie się Mszą św. o g. 18.oo. Uwielbienie będziemy przeżywać przy wystawieniu Najświętszego Sakramentu do g. 20.oo. Podczas modlitwy okazja do spowiedzi św.
  5. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. Zapraszamy na adorację krzyża ze śpiewami z Taize w piątek 21 X o g. 20.oo.
  6. W środę wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, a w sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II papieża. Prośmy za ich wstawiennictwem o jedność dla Polaków i o powołania kapłańskie i zakonne.
  7. Nabożeństwo różańcowe – jedno dla wszystkich, jest codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. Prośmy przez Maryję o pokój dla Ukrainy i świata.
  8. Kartki na listopadowe wypominki są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła obok nowego nr Pielgrzyma. Dziękujemy za ofiary z wypominków jak również składane do puszek i do skarbon pod chórem na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  9. Dziś przed kościołem są do nabycia kalendarze w cenie 5 i 10 zł. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na misje.
  10. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o g. 12.oo przeżyjemy uroczyste wprowadzenie relikwii bł. ks. Jerzego Popiełuszki i św. Jana Pawła II papieża. Za ich wstawiennictwem będziemy prosić o pokój dla świata oraz za Kościół i naszą Ojczyznę.
23 X 2022 XXX niedziela zwykłaPoprzedni
9 X 2022 XXVIII niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

5 III 2023 II niedziela Wielkiego Postu

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Ostatnia próba wszystkich kandydatów do bierzmowania, połączona z rozdaniem kartek, dziś po Mszy św. o g. 10.oo. ...
więcej

14 VI 2020 - XI Niedziela Zwykła

Dziś modlimy się szczególnie za dzieci I-wszej grupy w naszej parafii, które o g. 10.oo przyjmą po raz pierwszy Chrystusa w Komunii św. We wtorek za wstawiennictwem ...
więcej

Niedziela Trójcy Świętej 7 VI 2020

Dziś zmiana tajemnic żywego różańca. W poniedziałek o g. 19.oo przygotowanie do I Komunii dzieci I-wszej grupy. Natomiast we wtorek o g. 19.oo próba dzieci II-giej ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.