24 IV 2022 II niedziela Wielkanocy

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do osobistej i rodzinnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia. Ofiarujmy ją w intencji: o pokój w Ukrainie i o ustanie pandemii koronawirusa. Zapraszamy również do kościoła o g. 15.oo na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  2. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych w kościele: we wtorek o g. 18.4o dla I-wszej grupy, a w czwartek o g. 18.4o dla II-giej grupy. Obecność obowiązkowa.
  3. Msza św. „W intencji bytowskiego Rzemiosła” zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę 1 maja w kościele św. Katarzyny o g. 9.3o.
  4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą tacę oraz ofiary złożone do skarbony pod chórem na cele dobroczynne. Dziękujemy również dzieciom za ofiary z wielkopostnych skarbonek.
  5. W kalendarzu liturgicznym przeżywamy: w poniedziałek święto św. Marka Ewangelisty; we wtorek uroczystość św. Wojciecha, a w piątek święto św. Katarzyny ze Sieny Patronki Europy.
  6. Nasi siostry i bracia chrześcijanie wschodnich obrządków obchodzą dzisiaj Wielkanoc. Z tej okazji składamy im serdeczne życzenia wsparte modlitwą o pokój w Ukrainie i na świecie.  
  7. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Jana Błank, Andrzeja Peplińskiego, Janinę Barabasz i Irenę Suchanek. Dobry Jezu … .
1 V 2022 III niedziela WielkanocyPoprzedni
17 IV 2022 WielkanocNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

17 X 2021 XXIX niedziela zwykła

Wszystkim nauczycielom, katechetom i pracownikom Oświaty z okazji Święta Edukacji życzymy błogosławieństwa Bożego i Światła Ducha Świętego. Natomiast z okazji Święta Patrona ...
więcej

6 XII 2020 II niedziela adwentu

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. We wtorek 8 XII Niepokalane Poczęcie ...
więcej

14 VI 2020 - XI Niedziela Zwykła

Dziś modlimy się szczególnie za dzieci I-wszej grupy w naszej parafii, które o g. 10.oo przyjmą po raz pierwszy Chrystusa w Komunii św. We wtorek za wstawiennictwem ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.