8 X 2023 XXVII niedziela zwykła

 1. Dziś i za tydzień po Mszy św. o g. 10.oo ósme klasy będą miały spotkanie przed GPS-ami (dżi pi esami), które odbędą się 20 i 21 października w Szkole Podstawowej nr 2.
  Dziś również zapraszamy na Nabożeństwo do MB Rozwiązującej Węzły o g. 20.oo.
 2. Modlitwa do św. Filipa Neri we wtorek, a Nowenna do MBNP w środę o g. 8.3o i 18.oo. We wtorek wieczorem Adoracja Chrystusa w NS do g. 19.3o.
 3. W drugi czwartek miesiąca o g. 18.oo zapraszamy na Mszę św. w intencji Domowego Kościoła i Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.
 4. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. Właśnie w piątek 13 X zapraszamy na ostatni w tym roku różaniec fatimski wyjątkowo o g. 17.3o. Po różańcu Msza św., a po niej procesja ze światłami, którą zakończymy Apelem Jasnogórskim.
 5. Wszystkim nauczycielom, katechetom i pracownikom Oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i Światła Ducha Świętego.
 6. Na tradycyjne wypominki można już składać w zakrystii, na tacę lub do skarbony. Kartki na wypominki są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła. Za ofiary złożone z tej okazji składamy serdeczne Bóg zapłać.
 7. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. Prośmy przez wstawiennictwo Maryi Królowej Polski o jedność dla Polaków i błogosławieństwo dla naszej Ojczyzny.
 8. Informujemy, że od 12 do 19 listopada odbędą się w naszej parafii misje parafialne. Misje przeprowadzą Księża Filipini ze Studzianny. Prosimy wszystkich o codzienną osobistą i rodzinną modlitwę w intencji owocnego przeżycia misji dla całej rodziny parafialnej.
 9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Annę Brzeską. Dobry Jezu…
15 X 2023 XXVIII niedziela zwykłaPoprzedni
1 X 2023 XXVI niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

7 VIII 2022 XIX niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic ŻR. W poniedziałek 8 sierpnia o g. 20.oo zapraszamy na Nabożeństwo do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.  
więcej

30 I 2022 IV niedziela zwykła

Dziś po Mszy św. o g. 10.oo próba młodzieży z klas I-wszych średnich do bierzmowania. W środę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. ...
więcej

1 XI 2020 Wszystkich Świętych

Zachowanie zarządzeń władz państwowych i przepisów sanitarnych pomaga przetrwać pandemię. Dlatego informujemy, że w naszym kościele, w czerwonej strefie, może przebywać ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.