1 X 2023 XXVI niedziela zwykła

  1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Dziś również spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 1-wszych szkół średnich po Mszy św. o g. 10.oo. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 10.oo konferencja dla klas VIII i przygotowanie młodzieży do rekolekcji GPS. (dżi pi es)
  2. We wtorek modlitwa ku czci św. Filipa Neri naszego Patrona, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. We wtorek zapraszamy na Adorację Chrystusa w NS po Mszy św. wieczornej do g. 19.3o.
  3. W I-wszy czwartek miesiąca modlimy się o pokój na świecie i nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  4. W I-wszy piątek miesiąca odwiedziny chorych w domach od g. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo. Okazja do spowiedzi św. od g. 17.oo do 18.oo.
  5. Zapraszamy na całonocną Adorację w intencji misji parafialnych, które odbędą się w naszej parafii w listopadzie oraz w intencji naszej Ojczyzny i o jedność Polaków. Adoracja NS rozpocznie się w piątek 6 października po Mszy o g. 18.oo, a zakończy o g. 8.oo w sobotę 7 października. Na Adorację możemy przyjść o dowolnej godzinie i modlić się tyle czasu ile będziemy chcieli.
  6. W I-wszą sobotę miesiąca po Mszy św. o g. 8.3o nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi. W tym dniu wspomnienie Matki Bożej Różańcowej; odpust w Borzytuchomiu i w Półcznie.
  7. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe dzieci i młodzież z rodzinami codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. Zapraszamy szkolne dzieci do prowadzenia różańca.
  8. Składamy podziękowanie za ofiary na Kongregację i Parafię. Za tydzień taca będzie na nasz kościół. Na stolikach wyłożony jest nowy nr Pielgrzyma.
  9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Stanisława Kolaszta. Dobry Jezu…
8 X 2023 XXVII niedziela zwykłaPoprzedni
24 IX 2023 XXV niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

14 III 2021 IV niedziela Wielkiego Postu

Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o g. 17.oo. Zaraz po nabożeństwie Msza św. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o ...
więcej

6 niedziela wielkanocy 17 V 2020

Przy wyjściu z kościoła polecamy nowy nr Pielgrzyma poświęcony św. Janowi Pawłowi II. Nowenna do MBNP w środę o g. 8.3o i 18.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek ...
więcej

4 Niedziela Wielkanocy 3 V 2020

Dziś zmiana tajemnic ŻR. Dzisiejsza niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Niech ta ważna intencja razem z wołaniem do Miłosierdzia ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.