1 X 2023 XXVI niedziela zwykła

  1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Dziś również spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 1-wszych szkół średnich po Mszy św. o g. 10.oo. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 10.oo konferencja dla klas VIII i przygotowanie młodzieży do rekolekcji GPS. (dżi pi es)
  2. We wtorek modlitwa ku czci św. Filipa Neri naszego Patrona, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. We wtorek zapraszamy na Adorację Chrystusa w NS po Mszy św. wieczornej do g. 19.3o.
  3. W I-wszy czwartek miesiąca modlimy się o pokój na świecie i nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  4. W I-wszy piątek miesiąca odwiedziny chorych w domach od g. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo. Okazja do spowiedzi św. od g. 17.oo do 18.oo.
  5. Zapraszamy na całonocną Adorację w intencji misji parafialnych, które odbędą się w naszej parafii w listopadzie oraz w intencji naszej Ojczyzny i o jedność Polaków. Adoracja NS rozpocznie się w piątek 6 października po Mszy o g. 18.oo, a zakończy o g. 8.oo w sobotę 7 października. Na Adorację możemy przyjść o dowolnej godzinie i modlić się tyle czasu ile będziemy chcieli.
  6. W I-wszą sobotę miesiąca po Mszy św. o g. 8.3o nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi. W tym dniu wspomnienie Matki Bożej Różańcowej; odpust w Borzytuchomiu i w Półcznie.
  7. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe dzieci i młodzież z rodzinami codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. Zapraszamy szkolne dzieci do prowadzenia różańca.
  8. Składamy podziękowanie za ofiary na Kongregację i Parafię. Za tydzień taca będzie na nasz kościół. Na stolikach wyłożony jest nowy nr Pielgrzyma.
  9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Stanisława Kolaszta. Dobry Jezu…
8 X 2023 XXVII niedziela zwykłaPoprzedni
24 IX 2023 XXV niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

7 V 2023 V niedziela Wielkanocy

Dziś zmiana tajemnic ŻR. W poniedziałek liturgiczna Uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika, głównego patrona Polski. Msza św. w intencji Solenizanta ks. Stanisława ...
więcej

2 Niedziela Wielkanocy 19 IV 2020

Pragniemy przypomnieć, że w obecnym czasie zagrożenia epidemicznego obowiązkiem wszystkich zebranych w kościele jest założenie maseczki bądź szala - zarówno gdy przychodzimy ...
więcej

Wielkanoc 12 IV 2020

W Poniedziałek Wielkanocny Msza św. o g. 12.oo będzie ofiarowana również: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla mieszkańców gminy Bytów. 
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.