3 Niedziela Wielkanocy 26 IV 2020

 1. Przeżywamy dziś Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Zachęcamy do osobistej lektury i medytacji Biblii, która jest Księgą Życia i Wiary.
 2. Aby umożliwić udział w nabożeństwach wprowadzamy: we wtorek modlitwę do św. Filipa po porannej i wieczornej Mszy św., a Nowennę do MBNP w środę rano i wieczorem.
 3. W piątek 1 maja z racji na dyspensę Księdza Biskupa nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Przypominamy, że spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą św. W czwartek i w piątek będziemy spowiadać dodatkowo i udzielać Komunii św. od g. 16.oo do 17.3o. Natomiast chorych i starszych parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną po ustaniu zagrożenia epidemicznego. W piątek za wstawiennictwem św. Józefa Rzemieślnika módlmy się za Bytowskie Rzemiosło, za ludzi pracy oraz o jak najmniejsze skutki kryzysu ekonomicznego w Polsce i na świecie.
 4. W sobotę - 2 maja - przeniesiona z niedzieli - Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele jak w niedzielę: o g. 7.oo, 8.3o, 10.oo, 12.oo i 17.oo. Jest to I-wsza sobota maja. Po Mszy św. o g. 8.3o nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
 5. Od 1 maja po wieczornych Mszach św. maryjne nabożeństwa majowe.
 6. Przypominamy, że w naszym kościele razem z kaplicą św. Huberta, może uczestniczyć jednorazowo w nabożeństwie do 60 osób. Bardzo prosimy o dostosowanie się do tych restrykcji.
 7. Przypominamy, że link do transmisji Liturgii z naszego kościoła znajdziemy na stronie internetowej parafii www.filipinibytow.pl Zachęcamy, aby z tej i innych transmisji korzystały osoby chore i starsze, zwłaszcza teraz w czasie ograniczonej liczby wiernych mogących uczestniczyć w nabożeństwach.
 8. Za wszelkie ofiary, a zwłaszcza dokonane przelewem na konto naszej parafii oraz złożone do skarbony pod chórem składamy serdeczne Bóg zapłać. Wpłaty na konto parafialne powinny być z dopiskiem: "darowizna na cele kultu religijnego".

  PEKAO SA Oddział 1 w Bytowie, 
  Parafia św. Filipa Neri w Bytowie: 92 1240 3783 1111 0000 4084 1539

  Przypominamy adres internetowy parafii: www.filipinibytow.pl;
  oraz telefony parafii: 59 822 20 31 oraz 883 618 550 oraz 603 059 000
 9. Na stolikach za ławkami znajdziemy nowy nr Pielgrzyma z ciekawym artykułem: "Czy Bóg zesłał nam plagę koronawirusa?"
 10. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Piotra Rudnika i Andrzeja Wojtaszek. Dobry Jezu,..
4 Niedziela Wielkanocy 3 V 2020Poprzedni
2 Niedziela Wielkanocy 19 IV 2020Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

8 VIII 2021 XIX niedziela zwykła

 Dziś o g. 20.oo zapraszamy na Nabożeństwo do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. ...
więcej

6 VI 2021 X niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. We wtorek 8 czerwca o g. 8.3o i 18.oo za wstawiennictwem św. Filipa Neri prośmy o nowe powołania do naszej Kongregacji. O g. ...
więcej

20 XII 2020 IV niedziela adwentu

We wtorek Msza św. za ś.p. ks. Mariana Wichłacza o g. 8.3o.  Zachęcamy do skorzystania z okazji do spowiedzi św. dziś i od poniedziałku rano od g. 8.oo do 8.3o oraz ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.