4 Niedziela Wielkanocy 3 V 2020

 1. Dziś zmiana tajemnic ŻR. Dzisiejsza niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Niech ta ważna intencja razem z wołaniem do Miłosierdzia Bożego o ustanie epidemii jednoczy nas w osobistej i wspólnej modlitwie.
 2. W poniedziałek z okazji wspomnienia św. Floriana otoczmy wdzięczną modlitwą wszystkich strażaków z Zawodowej i Ochotniczej Straży Pożarnej z okazji ich patronalnego Święta. Niech Bóg błogosławi ofiarnej i niebezpiecznej służbie dla dobra społeczeństwa.
 3. Nowenna do MBNP w środę o g. 8.3o i o g. 18.oo.
 4. W piątek 8 maja Uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika. Msza św. w intencji ks. Stanisława Roszaka - solenizanta będzie o g. 8.3o.
 5. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
 6. Za wszelkie ofiary, a zwłaszcza dokonane przelewem na konto naszej parafii oraz złożone do skarbony pod chórem składamy serdeczne Bóg zapłać. W przyszłą niedzielę - drugą miesiąca ofiary złożymy na nasz kościół.

  Wpłaty na konto parafialne powinny być z dopiskiem: „darowizna na cele kultu religijnego”. PEKAO SA Oddział 1 w Bytowie,
  Parafia św. Filipa Neri w Bytowie: 92 1240 3783 1111 0000 4084 1539
  Przypominamy adres internetowy parafii: www.filipinibytow.pl;
  oraz telefony parafii: 59 822 20 31 oraz 883 618 550 oraz 603 059 000

 7. Polecamy bogate w treść nowe numery Pielgrzyma i Małego Pielgrzyma dla dzieci. Można je zabrać ze stolików za ławkami.
 8. Przez cały miesiąc maryjne nabożeństwa majowe w kościele po wieczornych Mszach św. W związku z ograniczeniem uczestników nabożeństw w naszym kościele do 60 osób zachęcamy do odmawiania i śpiewania Litanii do Matki Bożej w rodzinnym gronie. Przypominamy, że link do transmisji Liturgii z naszego kościoła znajdziemy na stronie internetowej parafii www.filipinibytow.pl Na stronie parafii znajdziemy też możliwość przeżycia przez internet kolejnego Nabożeństwa do MB Rozwiązującej Węzły w piątek 8 maja o g. 20.oo.
 9. Dobremu Bogu polecajmy zmarłych na skutek koronawirusa. Módlmy się o zdrowie dla chorych, również kapłanów, zwłaszcza kapłana z naszej diecezji ks. Grzegorza Paderewskiego misjonarza w Brazylii, bpa Pawła Cieślika z Koszalina oraz w intencji służby zdrowia. Błagajmy Boga o wygaśnięcie epidemii. W obliczu zagrażającej nam plagi suszy podejmujmy wytrwałą i żarliwą błagalną modlitwę o deszcz.
 10. Ostatnio pożegnaliśmy śp. Czesława Glinieckiego. Dobry Jezu, ... .
5 Niedziela Wielkanocy 10 V 2020Poprzedni
3 Niedziela Wielkanocy 26 IV 2020Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

7 II 2021 V niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Msza św. za śp. ks. prob. Jana Rychlickiego w 37 rocz. śmierci będzie w poniedziałek 8 lutego o g. 8.3o. Natomiast o g. 20.oo ...
więcej

24 I 2021 III niedziela zwykła

We wtorek modlitwa za wstawiennictwem św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. Zapraszamy rodziców ...
więcej

13 XII 2020 III niedziela adwentu

We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. W piątek o g. 15.oo zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia. W trzecią sobotę grudnia ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.