4 VI 2023 Niedziela Trójcy Świętej

  1. Dzisiaj zmiana tajemnic ŻR.
  2. We wtorek modlitwa za przyczyną św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. We wtorek Adoracja NS do g. 19.3o.
  3. Uroczystość Bożego Ciała w czwartek 8 czerwca. Msze św. w naszym kościele o g. 7.oo, 8.3o, 10.oo i 17.oo. Nie będzie Mszy św. o g. 12.oo. Procesja eucharystyczna wyruszy z kościoła św. Filipa Neri po Mszy św. o g. 10.oo ulicami: Gdańską. Sikorskiego i Jana Pawła II. Prosimy o przygotowanie ołtarzy oraz przystrojenie okien mieszkań w całej parafii. Na procesję zapraszamy panie i panów z chorągwiami i sztandarami, ministrantów i lektorów, wszystkie dzieci pierwszokomunijne oraz małe dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców z dzwoneczkami. Procesja niech będzie okazją do modlitwy, a śpiew i skupienie niech będą wyrazem naszej wiary.
  4. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. Informujemy, że Biskup pelpliński Ryszard Kasyna udzielił dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek, 9 czerwca 2023 r.
  5. W sobotę 27 maja w sanktuarium MB w Tuchowie przyjął święcenia kapłańskie d. Robert Borzyszkowski, nasz parafianin. O. Robert odprawi prymicje w naszym kościele w niedzielę 18 czerwca o g. 12.oo.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą tacę na remont Seminarium w Pelplinie. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na nasz kościół.
  7. W sobotę, 10 czerwca, odbędzie się Dzień Wspólnot bytowskich Parafii. Zapraszamy wraz z Domowym Kościołem uczestników dziecięcych i młodzieżowych grup parafialnych wraz z rodzinami. Rozpoczniemy Mszą św. o g. 11.oo w kościele św. Filipa Neri. Prosimy Rodziców o przyjazd z dziećmi swoimi samochodami. Po Mszy św. pojedziemy na Plac „Pod lasem” w Mądrzechowie, gdzie będzie piknik z różnymi zabawami (m.in. miasteczko dmuchańców, rozgrywki w piłkę nożną, zawody lekkoatletyczne; przy tym grill i słodkie przekąski). Serdecznie zapraszamy.
  8. W przyszłą niedzielę w ramach ogłoszeń wysłuchamy świadectwa młodych, którzy jako wolontariusze wyjadą na misje do Peru. Do świadectwa dołączy się s. Barbara ze Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Sług Ewangelii. Wśród młodzieży jest nasz parafianin – Michał. Po Mszach przed kościołem młodzi misjonarze będą zbierać ofiary na wyjazd na misje do Peru. Na plakatach w gablotach jest nr konta, poprzez które można wesprzeć ten wyjazd swoją ofiarą.
11 VI 2023 X Niedziela ZwykłaPoprzedni
28 V 2023 Zesłanie Ducha Święteg...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

25 IX 2022 XXVI niedziela zwykła

Dziś po Mszy św. o g. 10.oo spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Dziś również próba kandydatów do bierzmowania z klas I-wszych ...
więcej

11 IX 2022 XXIV Niedziela zwykła

„Marsz dla życia i rodziny” rozpocznie się dziś w Kołczygłowach Mszą św. o g. 14.oo. Po Mszy św. przemarsz na stadion i festyn z atrakcjami. We wtorek 13.09. ...
więcej

1 V 2022 III niedziela Wielkanocy

Dziś zmiana tajemnic ŻR. Jutro Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Biało-czerwony kolor niech dominuje w naszym życiu.    
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.