28 IV 2024 V Niedziela Wielkanocy

  1. We wtorek modlitwa za wstawiennictwem św. Filipa Neri o nowe powołania do naszej Kongregacji, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. We wtorek zapraszamy na Adorację Chrystusa w Najświętszym Sakramencie po mszy wieczornej do g. 19.3o.
  2. Msza św. w intencji bytowskiego Rzemiosła, zostanie odprawiona 1 maja w kościele św. Katarzyny o g. 8.3o.
  3. W I-wszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. modlić się będziemy o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu.
  4. W piątek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. w naszym kościele jak w niedzielę. W tym dniu Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele św. Katarzyny o g. 9.30. W I-wszy piątek maja okazja do spowiedzi św. pół godziny przed każdą Mszą św. Z piątku na sobotę zapraszamy na całonocną Adorację Najświętszego Sakramentu.
  5. Chorych pierwszopiątkowych nawiedzimy w sobotę od g. 10.oo.
  6. W I-wszą sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o g. 8.3o. W Dzień św. Floriana wypraszajmy błogosławieństwo Boże, zdrowie i bezpieczeństwo dla bytowskich strażaków.
  7. W przyszłą sobotę i niedzielę po Mszach św. wolontariusze, którzy wybierają się na międzynarodowy wolontariat misyjny do Peru będą zbierali ofiary na pokrycie kosztów związanych z wyjazdem. Dziękujemy za wsparcie.
  8. Zachęcamy do udziału w VIII Rowerowej Pielgrzymce do 7 kościołów, która odbędzie się w sobotę 11 maja. Start po Mszy św. o g. 8.3o. Powrót ok. 17.oo. Długość trasy ok. 46 km. Całość podzielona jest na 6 etapów. Postoje przeznaczone na modlitwę i posiłek. Pielgrzymkę poprowadzi ks. Bolesław Tyc. Obowiązkowe zapisy w zakrystii w tym tygodniu. Niepełnoletnie osoby muszą mieć opiekuna i pisemną zgodę rodziców. Udział w pielgrzymce jest bezpłatny.
  9. Od 1 maja w kościele, po wieczornych Mszach św., zapraszamy na majowe nabożeństwa. Majówki również będą przy krzyżu na ul. Racławickiej o g. 19.oo, a przy Madonnie Rzepnickiej na ul. Kazimierza Wielkiego o g. 19.3o.
5 V 2024 VI Niedziela WielkanocyPoprzedni
21 IV 2024 IV niedziela WielkanocyNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

5 III 2023 II niedziela Wielkiego Postu

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Ostatnia próba wszystkich kandydatów do bierzmowania, połączona z rozdaniem kartek, dziś po Mszy św. o g. 10.oo. ...
więcej

8 I 2023 Niedziela Chrztu Pańskiego

Dziś Kolędnicy Misyjni w trzech grupach wraz z dorosłym opiekunem odwiedzą od g. 13.2o mieszkańców osiedla Królów, ulicy Gałczyńskiego, Broniewskiego, Tuwima ...
więcej

17 VII 2022 XVI Niedziela zwykła

Zapraszamy na wakacyjny wieczór uwielbienia do naszego kościoła w najbliższy wtorek 19 lipca na g. 18.00. Rozpoczniemy Eucharystią, po której nastąpi modlitwa uwielbienia ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.