28 III 2021 Niedziela Palmowa

  1. Z racji poważnej sytuacji epidemicznej prosimy Parafian o stosowanie się do obostrzeń sanitarnych: zachowanie odległości, zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcję dłoni. W naszym kościele obowiązuje limit ok. 70 osób, stąd zachęcamy, aby w tym trudnym czasie trzeciej fali pandemii łączyć się duchowo przez transmisje telewizyjne, radiowe i internetowe. Link do transmisji z naszego kościoła znajdziemy na stronie naszej parafii www.filipinibytow.pl
  2. Dziś na dodatkową Mszę św. o g. 15.oo zapraszamy młodzież zwłaszcza VIII klas. Natomiast o g. 17.oo Gorzkie Żale, a po nich Msza św.
  3. Zwracamy uwagę w programie rekolekcji, że w poniedziałek i wtorek będzie więcej Mszy rekolekcyjnych, a mianowicie: o g. 8.3o, 10.oo, 16.3o, 18.oo i 19.3o. Ofiary we wtorek na zakończenie rekolekcji będą przeznaczone dla Kongregacji Filipinów w Gostyniu. Okazja do spowiedzi św. dziś oraz w poniedziałek i we wtorek pół godziny przed każdą Mszą św. Chorych odwiedzimy z sakramentami w Wielki Piątek od g. 9.oo. Osoby te należy zgłosić dziś i jutro w zakrystii.
  4. W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej o g. 18.oo. W Dzień ustanowienia Sakramentu Eucharystii i Kapłaństwa módlmy się za kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Adoracja Jezusa w Ciemnicy do g. 24.oo.
  5. Adoracja Jezusa w Ciemnicy w Wielki Piątek od g. 8.oo do 18.oo. O g. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego. Liturgia Męki Pańskiej o g. 18.oo. Adoracja Pana Jezusa w Grobie do g. 24.oo. Droga Krzyżowa w naszym kościele w Wielki Piątek o g. 20.oo. W tym dniu obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych od 14 roku życia do śmierci oraz post ścisły wszystkich między 18-ym, a 60-ym rokiem życia.
  6. W Wielką Sobotę adoracja Jezusa w Grobie od g. 8.oo do 20.oo. Święcenie pokarmów w Wielką Sobotę odbędzie się od g. 10.oo do 15.oo. Obrzędy Wigilii Paschalnej o g. 20.oo. Na tę Liturgię należy przynieść świece. Wigilia Paschalna zakończy się procesją rezurekcyjną, na którą prosimy Panie i Panów do chorągwi i feretronów. Prosimy też o kwiaty do Grobu Pańskiego.
  7. Ze względu ma restrykcje prosimy skorzystać w Święta z dodatkowych Mszy św., które będą o g. 7.oo, 8.3o, 10.oo, 11.oo, 12.oo, 15.oo i 17.oo. Zachęcamy również do skorzystania z transmisji internetowej z naszego kościoła.
  8. Za wszelkie ofiary na tacę i dokonane przelewem na konto naszej parafii oraz złożone do skarbony pod chórem składamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Bożenę Majkowicz, Bogumiła Madziąga i Jana Szyszło. Dobry Jezu…
4 IV 2021 WielkanocPoprzedni
21 III 2021 V niedziela Wielkiego P...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

21 XI 2021 Chrystusa Króla Wszechświata XXXIV niedziela zwykła

Przed głównym wejściem są do nabycia świece wigilijne po 8 i 15 zł. Można również zaopatrzyć się w poświęcony opłatek. W ciągu tygodnia można to zrobić ...
więcej

21 II 2021 I niedziela Wielkiego Postu

Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o g. 17.oo. Zaraz po nabożeństwie Msza św. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP ...
więcej

6 IX 2020 XXIII niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Przypominamy, że od dziś wieczorna Msza św. w niedziele i święta będzie o g. 17.oo. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.