21 III 2021 V niedziela Wielkiego Postu

  1. W naszym kościele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o g. 17.oo. Zaraz po nabożeństwie Msza św.
  2. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
  3. W czwartek 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu przeżywać będziemy Dzień Świętości Życia oraz Dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego. Włączmy się w dzieło duchowej obrony życia poczętego i przyjmijmy deklaracje, które są wyłożone na stolikach za ławkami.
  4. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.oo, a dla starszych i młodzieży po Mszy św. o godz. 18.oo.
  5. Zapraszamy młodzież na obchody Światowego Dnia Młodzieży do naszego kościoła w przyszłą niedzielę na dodatkową Mszę św. o g. 15.oo. Spotkanie jest obowiązkowe dla młodzieży z klas VIII-ych w ramach formacji przed bierzmowaniem.
  6. Składamy Bóg zapłać za dzisiejszą tacę na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Na stolikach za ławkami znajdziemy nowy nr Pielgrzyma. W przyszłą niedzielę ofiary do puszek i do skarbony pod chórem będą przeznaczone na pomoc organizowaną przez Caritas.
  7. Parafialne rekolekcje w naszym kościele rozpoczną się w przyszłą sobotę na Mszy św. o g. 18. Rekolekcje w niedzielę, poniedziałek i wtorek poprowadzi ks. dr Adam Adamski filipin z Gostynia. Do udziału w rekolekcjach zachęcamy całe rodziny. Tym bardziej, że nie będzie rekolekcji szkolnych. Ze względu na pandemię i restrykcje w poniedziałek i wtorek Msze z naukami będą o g. 8.3o, 10.oo, 16.3o, 18.oo i 19.3o. Spowiedź św. będzie pół godziny przed każdą Mszą św. zarówno w Niedzielę Palmową jak również w poniedziałek i wtorek.
  8. Poświęcenie palm w Niedzielę Palmową na każdej Mszy św. Procesja o g. 12.oo.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Dyonizego Godwin, Marka Wojciechowskiego, Karola Szycę, Bożenę Woronkowicz.
28 III 2021 Niedziela PalmowaPoprzedni
14 III 2021 IV niedziela Wielkiego ...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

7 II 2021 V niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Msza św. za śp. ks. prob. Jana Rychlickiego w 37 rocz. śmierci będzie w poniedziałek 8 lutego o g. 8.3o. Natomiast o g. 20.oo ...
więcej

14 VI 2020 - XI Niedziela Zwykła

Dziś modlimy się szczególnie za dzieci I-wszej grupy w naszej parafii, które o g. 10.oo przyjmą po raz pierwszy Chrystusa w Komunii św. We wtorek za wstawiennictwem ...
więcej

17 XI 2019 – XXXIII niedziela zwykła

Spotkanie dla młodzieży klas VII dziś po Mszy św. o g. 10.oo. We wtorek modlitwa za wstawiennictwem św. Filipa Neri o nowe powołania do Kongregacji Księży Filipinów, ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.