27 XII 2020 niedziela świętej rodziny

  1. Dziękczynna Msza św. i nabożeństwo na zakończenie Starego Roku w czwartek 31 grudnia o g. 17.oo. W tym dniu nie będzie Mszy św. o g. 18.oo.
  2. W piątek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w niedzielę. Przypominamy, że w Święta i niedziele dodatkowa Msza św. o g. 11.oo.
  3. Chorych zgłoszonych do zakrystii odwiedzimy z sakramentami w sobotę 2 stycznia od g. 9.3o.
  4. Wyrażamy serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary składane na tacę i wpłacane na konto Parafii. Przypominamy, że ogłoszenia są umieszczone w gablotach i na stronie www.filipinibytow.pl Również na stronie Parafii znajdziemy link do transmisji nabożeństw z naszego kościoła.
  5. Zgodnie z zapowiedziami w sobotę 2 stycznia rozpoczynamy kolędę. Do kościoła na Mszę św. o g. 16.3o zapraszamy po jednej osobie z domów z Osiedla Królów na Rzepnicy. Msza św. będzie ofiarowana w intencji mieszkańców tej części parafii. Prosimy przynieść słoiczek z wodą, która będzie poświęcona podczas nabożeństwa. Po Mszy św. zostaną rozdane specjalne obrazki z modlitwą i obrzędem poświęcenia domu. Ofiary złożone podczas nabożeństwa na tacę lub do skarbony, będą przeznaczone na utrzymanie Parafii.
  6. Zachęcamy do przestrzegania restrykcji dotyczących ilości osób, odległości i maseczek. Nasze zdyscyplinowanie będzie owocowało naszym i naszych bliźnich zdrowiem.
  7. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Zbigniewa Jank. Dobry Jezu …
1 I 2021 Nowy RokPoprzedni
25 XII 2020 Boże NarodzenieNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

28 VIII 2022 XXII niedziela zwykła

Przypominamy, że od następnej niedzieli wieczorna Msza św. w niedziele i święta będzie o g. 17.oo. We wtorek za wstawiennictwem św. Filipa Neri modlitwa o nowe powołania ...
więcej

2 Niedziela Wielkanocy 19 IV 2020

Pragniemy przypomnieć, że w obecnym czasie zagrożenia epidemicznego obowiązkiem wszystkich zebranych w kościele jest założenie maseczki bądź szala - zarówno gdy przychodzimy ...
więcej

10 XI 2019 – XXXII niedziela zwykła

Msza św. Za Ojczyznę dla wszystkich mieszkańców Bytowa z okazji Święta Niepodległości Polski będzie w poniedziałek 11 listopada w naszym kościele o g. 11.oo. Zachęcamy, ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.