27 XII 2020 niedziela świętej rodziny

  1. Dziękczynna Msza św. i nabożeństwo na zakończenie Starego Roku w czwartek 31 grudnia o g. 17.oo. W tym dniu nie będzie Mszy św. o g. 18.oo.
  2. W piątek 1 stycznia Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. jak w niedzielę. Przypominamy, że w Święta i niedziele dodatkowa Msza św. o g. 11.oo.
  3. Chorych zgłoszonych do zakrystii odwiedzimy z sakramentami w sobotę 2 stycznia od g. 9.3o.
  4. Wyrażamy serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary składane na tacę i wpłacane na konto Parafii. Przypominamy, że ogłoszenia są umieszczone w gablotach i na stronie www.filipinibytow.pl Również na stronie Parafii znajdziemy link do transmisji nabożeństw z naszego kościoła.
  5. Zgodnie z zapowiedziami w sobotę 2 stycznia rozpoczynamy kolędę. Do kościoła na Mszę św. o g. 16.3o zapraszamy po jednej osobie z domów z Osiedla Królów na Rzepnicy. Msza św. będzie ofiarowana w intencji mieszkańców tej części parafii. Prosimy przynieść słoiczek z wodą, która będzie poświęcona podczas nabożeństwa. Po Mszy św. zostaną rozdane specjalne obrazki z modlitwą i obrzędem poświęcenia domu. Ofiary złożone podczas nabożeństwa na tacę lub do skarbony, będą przeznaczone na utrzymanie Parafii.
  6. Zachęcamy do przestrzegania restrykcji dotyczących ilości osób, odległości i maseczek. Nasze zdyscyplinowanie będzie owocowało naszym i naszych bliźnich zdrowiem.
  7. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Zbigniewa Jank. Dobry Jezu …
1 I 2021 Nowy RokPoprzedni
25 XII 2020 Boże NarodzenieNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

25 X 2020 XXX niedziela zwykła

27 X we wtorek - 8 rocznica mianowania Ks. Bp Ryszarda Kasyny Biskupem Diecezjalnym naszej diecezji. Ofiarujmy naszemu Pasterzowi dar modlitwy. Przypominamy, że spowiedź jest pół ...
więcej

Niedziela Trójcy Świętej 7 VI 2020

Dziś zmiana tajemnic żywego różańca. W poniedziałek o g. 19.oo przygotowanie do I Komunii dzieci I-wszej grupy. Natomiast we wtorek o g. 19.oo próba dzieci II-giej ...
więcej

Wielkanoc 12 IV 2020

W Poniedziałek Wielkanocny Msza św. o g. 12.oo będzie ofiarowana również: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla mieszkańców gminy Bytów. 
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.