30 VI 2024 XIII Niedziela Zwykła

  1. We wtorek modlitwa ku czci św. Filipa Neri naszego Patrona, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. We wtorek Adoracja NS do g. 19.3o.
  2. W I-wszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. modlić się będziemy za kapłanów i osoby konsekrowane oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  3. W I-wszy piątek lipca odwiedziny chorych w domach od g. 9.oo. Koronka do Bożego Miłosierdzia o g. 15.oo. Specjalna okazja do spowiedzi św. od g. 17.oo. Z piątku na sobotę zapraszamy na nocną adorację od g. 19.oo do 8.oo.
  4. W I-wszą sobotę 6 lipca Msza św. i nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP o g. 8.3o.
  5. Informacje o warunkach rozpoczęcia studiów i formacji w WSD w Pelplinie znajdują się w gablocie przed kościołem. Podobne warunki powinni spełniać kandydaci do Kongregacji filipińskiej w Bytowie. Zapraszamy każdego, kto chciałby realizować kapłaństwo na wzór św. Filipa całe życie w Bytowie. Warto zajrzeć na stronę filipinibytow.pl
  6. Dziękujemy za dzisiejszą tacę na budujące się kościoły. Za tydzień odbędzie się zbiórka do puszek dla grupy posługującej muzycznie w naszej parafii. Są to młodzi ludzie, z wykształceniem muzycznym, których mogliśmy usłyszeć kilkakrotnie podczas oprawy muzycznej Triduum Paschalnego lub na Uwielbieniu NS, które prowadzą od dwóch lat w naszym kościele. Pieniądze są konieczne na zakup potrzebnego sprzętu technicznego oraz instrumentu klawiszowego. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. Przypominamy, że w miesiącach lipcu i sierpniu w niedziele i święta wieczorna Msza św. będzie o g. 19.oo.
7 VII 2024 XIV niedziela zwykłaPoprzedni
23 VI 2024 XII Niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

31 X 2021 XXXI niedziela zwykła

Dzisiaj zapraszamy do naszego kościoła na godz. 20.oo na Oratorium ku czci świętych, które przygotuje nas do przeżywania Uroczystości Wszystkich Świętych. W tym czasie ...
więcej

19 IX 2021 XXV niedziela zwykła

We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. Składamy serdeczne ...
więcej

25 VII 2021 XVII niedziela zwykła

We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo. W czwartek 29 lipca po Mszy św. o g. 7.oo z kościoła św. Katarzyny wyruszy ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.