1 I 2021 Nowy Rok

  1. Dziś I-wszy piątek miesiąca. Ze spowiedzi można skorzystać pół godziny przed każdą Mszą św. Zgodnie z obietnicą Jezusa objawioną św. Małgorzacie, kto odprawia pierwsze piątki, wśród innych warunków, ma przyjąć w ten dzień Komunię św.
  2. Jutro I-wsza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi w łączności z Mszą św. o g. 8.3o.
  3. Zgłoszonych chorych odwiedzimy w domach jutro od g. 9.3o.
  4. Przypominamy, że jutro Msza św. kolędowa o godz. 16.3o w intencji mieszkańców Osiedla Królów na Rzepnicy. Ze względu na ograniczenia zapraszamy po jednej osobie z każdej rodziny. Prosimy przynieść słoiczki z wodą, która zostanie poświęcona podczas nabożeństwa.
  5. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary zarówno składane na tacę jak i wpłacane na konto Parafii oraz składane podczas mszy kolędowych.
  6. Drodzy Parafianie, Dobrodzieje i Goście. Również Ci, którzy łączą się z nami przez transmisję. Ogarniamy wszystkich serdeczną modlitwą i w Nowym Roku życzymy dużo zdrowia. Niech Światło Ducha Świętego i Moc Bożego błogosławieństwa oraz opieka Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i św. Józefa Opiekuna Kościoła Świętego pomaga realizować życiowe plany zgodnie z wolą Bożą. Życzymy, aby źródłem Bożego błogosławieństwa dla każdej i każdego z nas była Eucharystia, w której Chrystus przychodzi, aby wypełniać nas i nasze życie swoją Miłością. Szczęść Boże.
3 I 2021 II niedziela po Narodzeniu ...Poprzedni
27 XII 2020 niedziela świętej rod...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

18 X 2020 XXIX niedziela zwykła

Z okazji Święta Patrona Służby Zdrowia św. Łukasza wszystkim lekarzom, ratownikom, pielęgniarkom i personelowi pomocniczemu życzymy wielu Łask Bożych, zdrowia w służbie ...
więcej

21 VI 2020 - XII niedziela zwykła

Dziś modlimy się szczególnie za dzieci II-giej grupy w naszej parafii, które o g. 10.oo przyjmą po raz pierwszy Chrystusa w Komunii św. 
więcej

Niedziela Palmowa 05 IV 2020

Kościół parafialny pozostaje otwarty do osobistej modlitwy. Msze św. będą odprawiane o zwykłych porach, ale należy pamiętać, że zgromadzenie nie może przekroczyć ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.