14 III 2021 IV niedziela Wielkiego Postu

  1. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o g. 17.oo. Zaraz po nabożeństwie Msza św.
  2. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
  3. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.oo, a dla starszych i młodzieży po Mszy św. o godz. 18.oo.
  4. W Kościele powszechnym przeżywamy Rok św. Józefa. W piątek 19 marca w Święto św. Józefa papież Franciszek ogłosi Rok Rodziny. Bp Diecezjalny Ryszard Kasyna nakazuje w niedzielę 21 marca we wszystkich parafiach na wszystkich Mszach św. zawierzyć wszystkie rodziny opiece św. Józefa.
  5. Zapraszamy do naszego kościoła na czuwanie modlitewne i adorację Krzyża Świętego ze śpiewami z Taize w sobotę 20 marca o g. 20.oo.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na nasz kościół oraz złożone do skarbony pod chórem i wpłacane na konto. W przyszłą niedzielę ofiary z tacy będą przeznaczone na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  7. Zachęcamy do przekazania 1% od podatku na organizację pożytku publicznego. Polecamy zwłaszcza Caritas oraz Stowarzyszenie Nazaret działające przy naszej Parafii. Kartki z numerem KRS znajdziemy na stolikach przy wyjściu z kościoła, a formularz PiT na stronie internetowej Nazaretu.
  8. Parafia w Kołczygłowach zaprasza do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Początek w piątek 26 marca na Mszy św. o g. 19.oo. Zapisy przez stronę EDK-Kołczygłowy. Długość trasy 33 km. Początek i koniec w kościele.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś.p. Karola Fiedler. W Kościerzynie zmarł w wieku 82 lat i 57 roku kapłaństwa zmartwychwstaniec ks. Gerard Janikowski, którego pamiętają absolwenci Liceum Pedagogicznego w Bytowie. Dobry Jezu, …

 

21 III 2021 V niedziela Wielkiego P...Poprzedni
7 III 2021 III niedziela Wielkiego ...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

24 IX 2023 XXV niedziela zwykła

Dziś po Mszy św. o g. 10.oo spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. We wtorek modlitwa ku czci św. Filipa Neri naszego Patrona, a w środę Nowenna ...
więcej

22 VIII 2021 XXI niedziela zwykła

We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo. W czwartek 26 sierpnia Uroczystość MB Częstochowskiej. Zapraszamy do udziału ...
więcej

25 XII 2020 Boże Narodzenie

Przypominamy, że w Święta i niedziele, zapraszamy na dodatkową Mszę św. o g. 11.oo. W drugi dzień Świąt w święto św. Szczepana taca będzie przeznaczona na KUL i szkoły ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.