18 IV 2021 III niedziela Wielkanocy

  1. We wtorek modlitwa za wstawiennictwem św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
  2. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
  3. W piątek 23 kwietnia Uroczystość głównego Patrona Polski św. Wojciecha. Za jego wstawiennictwem prośmy o pokój i jedność dla Polaków. Z racji na Uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to również dzień św. Jerzego - patrona chrztu papieża Franciszka. Ofiarujmy Ojcu Świętemu dar szczególnej modlitwy.
  4. Za dzisiejszą tacę, za ofiary dokonane przelewem na konto naszej parafii oraz złożone do skarbony pod chórem składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. Przypominamy o restrykcjach sanitarnych: limity osób, zachowanie odległości, zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcja dłoni. Zachęcamy, aby w tym trudnym czasie łączyć się duchowo z kościołami przez transmisje telewizyjne, radiowe i internetowe. Link do transmisji z naszego kościoła znajdziemy na stronie naszej parafii www.filipinibytow.pl
  6. Informujemy, że w dniach od 9 do 30 maja 2021 r. przez 4 niedziele odbędzie się w parafii św. Katarzyny kurs przedmałżeński dla wszystkich, którzy zamierzają zawrzeć sakramentalne małżeństwo. Zapisy odbędą się w niedzielę 9 maja 2021 r. o g. 13.4o w kościele św. Katarzyny.
  7. Z racji na XIII Tydzień Biblijny zachęcamy do osobistej lektury i medytacji Biblii, która jest Księgą Życia i Wiary. W ciągu tygodnia podejmijmy lekturę i refleksję nad Ewangelią św. Marka.
  8. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w dniu 15 maja odbędzie się w poniedziałek o g. 18.4o. Natomiast dla dzieci z dnia 22 maja odbędzie się we wtorek też o g. 18.4o. Obecność wszystkich dzieci obowiązkowa.
25 IV 2021 IV niedziela WielkanocyPoprzedni
11 IV 2021 II niedziela WielkanocyNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

3 III 2024 III Niedziela Wielkiego Postu

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Natomiast po Mszy św. o g. 10.oo spotkanie rodziców dzieci komunijnych. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna ...
więcej

15 XI 2020 XXXIII niedziela zwykła

We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri o nowe powołania do Kongregacji Księży Filipinów, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego w ...
więcej

10 XI 2019 – XXXII niedziela zwykła

Msza św. Za Ojczyznę dla wszystkich mieszkańców Bytowa z okazji Święta Niepodległości Polski będzie w poniedziałek 11 listopada w naszym kościele o g. 11.oo. Zachęcamy, ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.