W poniedziałek 13 XII, Msza św. w rocznicę śmierci za śp. ks. Edwarda Zielińskiego i śp. ks. Kazimierza Szeligę o g. 8.3o.
We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
W piątek o g. 15.oo zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
W trzeci piątek grudnia zapraszamy na adorację krzyża ze śpiewami z Taize. Adoracja odbędzie się 17 grudnia o g. 20.oo.
Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą tacę na nasz kościół. Za tydzień ofiary do puszek i do skarbony złożymy na świąteczną pomoc organizowaną przez Caritas.
Przypominamy o Godzinkach o g. 17.4o i o g. 18.oo Roratach. Na roraty od poniedziałku do piątku zapraszamy zwłaszcza dzieci.
W zakrystii u pana kościelnego, przed i po mszach św., można zaopatrzyć się w poświęcony opłatek. Są jeszcze świece wigilijne po 8 zł. Na stolikach wyłożony jest nowy nr Pielgrzyma.
Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje, które poprowadzi ks. dr Adam Adamski, filipin z Kongregacji w Gostyniu. Zachęcamy do przygotowania duchowego do Świąt, zwłaszcza przez modlitwę i spowiedź św.
Chorych i starszych, zgłoszonych w zakrystii, odwiedzimy z sakramentami świętymi we wtorek 21 XII od g. 10.15.
Jutro w rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, podejmijmy modlitwę za zamordowanych i prześladowanych w tamtym czasie oraz o pokój w naszej Ojczyźnie.
„Gwiazdo Betlejemska świeć, kolędo w Bytowie leć!” – pod takim tytułem dzisiaj od godz. 16.oo na bytowskim rynku odbędzie się wspólne kolędowanie na ...
Z racji poważnej sytuacji epidemicznej prosimy Parafian o stosowanie się do obostrzeń sanitarnych: zachowanie odległości, zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcję dłoni. W naszym ...
Informujemy, że w związku z pandemią obecne restrykcje ograniczają w naszym kościele ilość wiernych na nabożeństwach do 70 osób. Przypominamy również o obowiązku ...