10 XI 2019 – XXXII niedziela zwykła

 1. Msza św. Za Ojczyznę dla wszystkich mieszkańców Bytowa z okazji Święta Niepodległości Polski będzie w poniedziałek 11 listopada w naszym kościele o g. 11.oo. Zachęcamy, aby swój patriotyzm wyrazić również przez zewnętrzne biało-czerwone znaki polskości: szaliki, chorągiewki, wstążeczki, kotyliony. Po Mszy św. razem z całą Polską zaśpiewamy nasz hymn narodowy.
 2. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę nowenna do MBNP. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
 3. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na nasz kościół. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Przed głównym wejściem można zakupić piękne kalendarze w cenie: 10, 9 i 5 zł. Jest również Pielgrzym i Mały Pielgrzym dla dzieci.
 4. Przypominamy, że w naszej parafii jedynie pan organista Tomasz Wirkus i pan kościelny Adam Lichota roznoszą poświęcone wigilijne opłatki. Obaj panowie są zaopatrzeni w odpowiednie zaświadczenia.
 5. Spotkanie młodzieży klas siódmych przygotowującej się do bierzmowania będzie w przyszłą niedzielę 17 XI po Mszy św. o g. 10.oo.
 6. Pielgrzymka do Ziemi Świętej jest organizowana w dn. 16-23 stycznia 2020 r. z parafii Chrystusa Króla w Kołczygłowach. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się pod numer telefonu 501 380 025.
 7. Informujemy, że XVIII Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej organizowany przez Stowarzyszenie Nazaret i naszą Parafię odbędzie się w sobotę 16 listopada w Szkole Podstawowej nr 2. Wystartować mogą trzyosobowe rodzinne drużyny: rodzice i dzieci. Zapisy w sobotę od g. 9.3o. Rozpoczęcie turnieju o g. 10.oo.
 8. Zapraszamy do udziału w Europejskich Spotkaniach Młodych we Wrocławiu w dniach 28 grudnia 2019 do 1 stycznia 2020 roku. Organizujemy wyjazd z naszego dekanatu. Więcej szczegółów i kontakt w gablocie i w zakrystii. Zapisy do 24 listopada. Zapraszamy na spotkanie modlitewne, czuwanie i adorację krzyża w duchu Taize w sobotę 16 XI. Po części modlitewnej spotkanie w sali parafialnej na kawie, herbacie i słodkościach.
 9. Za tydzień przedstawiciele III zakonu paulistów zaproponują nam Ewangelie na każdy dzień 2020 r. w cenie 10 zł. Będą dostępne także egzemplarze Biblii.
 10. Film „Nieplanowane” opowiada o najbardziej kontrowersyjnym i polaryzującym społeczeństwo temacie naszych czasów i pokazuje kulisy branży aborcyjnej w USA. Dzieło – ze względu na odzew społeczny – określono jako przełomowe, a nawet rewolucyjne! Polecamy ten film i informujemy, że w kinie w Bytowie będzie wyświetlany od 15 do 18 XI b.r.
 11. Zachęcamy do listopadowej modlitwy za zmarłych. Zapraszamy codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną na różaniec z wypominkami.
 12. W ostatnim czasie odeszły do wieczności ś.p. Anita Olik i Elżbieta Chrzan. Wieczny odpoczynek
17 XI 2019 – XXXIII niedziela zwy...Poprzedni
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

18 VII 2021 XVI niedziela zwykła

We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. Przypominamy, że okazja ...
więcej

3 I 2021 II niedziela po Narodzeniu Pańskim

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli w środę 6 stycznia. Poświęcenie kredy na wszystkich Mszach św. Kolekta ...
więcej

5 Niedziela Wielkanocy 10 V 2020

Nowenna do MBNP w środę o g. 8.3o i 18.oo. Różaniec fatimski przeżyjemy w środę 13 maja razem z nabożeństwem majowym transmitowanym też na stronie internetowej naszej ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.