20 IX 2020 XXV niedziela zwykła

 1. Ze względu na zagrożenie epidemiczne dziś nie odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Termin spotkania zostanie podany w późniejszym terminie. Natomiast dziś po Mszy św. o g. 10.oo krótkie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

  Ze względu na kwarantannę ojca oblata dziś nie będzie kazań misyjnych i sprzedaży kalendarzy misyjnych.
 2. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
 3. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
 4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na Parafię i Kongregację zarówno złożone na tacę jak i wpłacone na konto Parafii.
 5. Na stolikach przy wyjściach z kościoła jest wyłożony nowy nr Pielgrzyma.
 6. Zapraszamy na kurs przygotowania do bierzmowania dla osób dorosłych. Przygotowania odbywać się będą w pierwszą środę miesiąca o godz. 19.oo w salce parafialnej przy plebanii św. Katarzyny. Przygotowanie skierowane jest do osób mających ukończone minimum 19 lat czyli po ukończeniu szkoły ponadpodstawowej. Zapisy przyjmujemy na pierwszym spotkaniu w pierwszą środę października. Bliższych informacji udziela ks. Robert Kierbic z Parafii św. Katarzyny.
 7. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Janinę Czapiewską i Damiana Zielonka. Dobry Jezu, …
 8. Przypominamy restrykcje w strefie czerwonej:
  • Ilość wiernych w kościele: 50% obłożenia kościoła lub innego obiektu kultu religijnego i obowiązek zakrywania ust i nosa!!!
  • Ilość wiernych poza kościołem np. na cmentarzu na pogrzebie: 150 osób na zewnątrz i obowiązek zakrywania ust i nosa (niezależnie od dystansu).
  • Zgodnie z zaleceniem Księdza Biskupa Diecezjalnego bardzo prosimy, aby do Komunii św. najpierw podchodziły te osoby, które przyjmują Komunię na rękę.
27 IX 2020 XXVI niedziela zwykłaPoprzedni
13 września 2020 XXIV niedziela zw...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

21 VIII 2022 XXI Niedziela zwykła

We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo. W piątek 26 sierpnia Uroczystość MB Częstochowskiej. Zapraszamy do udziału ...
więcej

27 II 2022 VIII niedziela zwykła

Próba do bierzmowania ze świadkami dziś po Mszy św. o g. 10.oo. Ostatnie trzy dni karnawału to czas wynagrodzenia Bogu za wszystkie grzechy. Kościół czyni to przez ...
więcej

27 XII 2020 niedziela świętej rodziny

Dziękczynna Msza św. i nabożeństwo na zakończenie Starego Roku w czwartek 31 grudnia o g. 17.oo. W tym dniu nie będzie Mszy św. o g. 18.oo. W piątek 1 stycznia Uroczystość ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.