20 IX 2020 XXV niedziela zwykła

 1. Ze względu na zagrożenie epidemiczne dziś nie odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Termin spotkania zostanie podany w późniejszym terminie. Natomiast dziś po Mszy św. o g. 10.oo krótkie spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.

  Ze względu na kwarantannę ojca oblata dziś nie będzie kazań misyjnych i sprzedaży kalendarzy misyjnych.
 2. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
 3. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
 4. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na Parafię i Kongregację zarówno złożone na tacę jak i wpłacone na konto Parafii.
 5. Na stolikach przy wyjściach z kościoła jest wyłożony nowy nr Pielgrzyma.
 6. Zapraszamy na kurs przygotowania do bierzmowania dla osób dorosłych. Przygotowania odbywać się będą w pierwszą środę miesiąca o godz. 19.oo w salce parafialnej przy plebanii św. Katarzyny. Przygotowanie skierowane jest do osób mających ukończone minimum 19 lat czyli po ukończeniu szkoły ponadpodstawowej. Zapisy przyjmujemy na pierwszym spotkaniu w pierwszą środę października. Bliższych informacji udziela ks. Robert Kierbic z Parafii św. Katarzyny.
 7. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Janinę Czapiewską i Damiana Zielonka. Dobry Jezu, …
 8. Przypominamy restrykcje w strefie czerwonej:
  • Ilość wiernych w kościele: 50% obłożenia kościoła lub innego obiektu kultu religijnego i obowiązek zakrywania ust i nosa!!!
  • Ilość wiernych poza kościołem np. na cmentarzu na pogrzebie: 150 osób na zewnątrz i obowiązek zakrywania ust i nosa (niezależnie od dystansu).
  • Zgodnie z zaleceniem Księdza Biskupa Diecezjalnego bardzo prosimy, aby do Komunii św. najpierw podchodziły te osoby, które przyjmują Komunię na rękę.
27 IX 2020 XXVI niedziela zwykłaPoprzedni
13 września 2020 XXIV niedziela zw...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

15 XI 2020 XXXIII niedziela zwykła

We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri o nowe powołania do Kongregacji Księży Filipinów, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego w ...
więcej

12 VII 2020 - XV niedziela zwykła

W poniedziałek 13 lipca Różaniec fatimski i procesja ze światłami o g. 20.oo. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo. W ...
więcej

Wniebowstąpienie Pańskie 24 V 2020

Wczoraj w bazylice katedralnej w Pelplinie, dziewięciu diakonów naszej diecezji przyjęło święcenia kapłańskie. Neoprezbiterów wspierajmy naszą modlitwą. ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.