4 X 2020 XXVII niedziela zwykła

  1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Dziś również próba kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o g. 10.oo.
  2. Nowenna do św. Filipa Neri we wtorek, a do MBNP w środę o g. 8.3o i 18.oo.
  3. W drugi czwartek miesiąca Msza św. o g. 18.oo ofiarowana będzie w intencji Ruchu Światło Życie i Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Na Nabożeństwo do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły zapraszamy w czwartek 8 X o g. 20.oo.
  4. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. W tym dniu wspomnienie filipina św. Jana Henryka Newmana.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dzieci z rodzinami o g. 17.15 oraz wszystkich chętnych po Mszy św. o g. 18.oo.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiar, a zwłaszcza do puszek na pomoc ofiarom tragedii na wyspie Lesbos. W przyszłą niedzielę z okazji Dnia Papieskiego przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  7. W Bytowie trwa rekrutacja wolontariuszy do tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. To już ostatnie chwile, aby się zgłosić. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomóc rodzinom w potrzebie i włączyć się w tę akcję zapraszamy do zgłaszania się przez formularz dostępny na stronie www.superw.pl Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem.
  8. Można już składać w kancelarii lub zakrystii na tradycyjne wypominki. Codziennie przez cały miesiąc listopad będziemy się modlić na różańcu za wypominanych zmarłych. Kartki na wypominki są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła. Za ofiary złożone z tej okazji jak również wpłacane na konto parafii, składamy serdeczne Bóg zapłać. Na stolikach wyłożony jest nowy nr Pielgrzyma. Polecamy w nim ciekawy artykuł o budowaniu relacji w małżeństwie.
  9. W ostatnim czasie pożegnaliśmy ś.p. Bogumiłę Gibała. Dobry Jezu… 
11 X 2020 XXVIII niedziela zwykłaPoprzedni
27 IX 2020 XXVI niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

25 XII 2020 Boże Narodzenie

Przypominamy, że w Święta i niedziele, zapraszamy na dodatkową Mszę św. o g. 11.oo. W drugi dzień Świąt w święto św. Szczepana taca będzie przeznaczona na KUL i szkoły ...
więcej

25 X 2020 XXX niedziela zwykła

27 X we wtorek - 8 rocznica mianowania Ks. Bp Ryszarda Kasyny Biskupem Diecezjalnym naszej diecezji. Ofiarujmy naszemu Pasterzowi dar modlitwy. Przypominamy, że spowiedź jest pół ...
więcej

3 Niedziela Wielkanocy 26 IV 2020

Przeżywamy dziś Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Zachęcamy do osobistej lektury i medytacji Biblii, która jest Księgą Życia i Wiary.
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.