3 X 2021 XXVII niedziela zwykła

  1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Dziś również próba kandydatów do bierzmowania z klas 1-wszych szkół średnich po Mszy św. o g. 10.oo. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 10.oo konferencja dla klas ósmych i przygotowanie młodzieży do rekolekcji GPS.
  2. Nowenna do św. Filipa Neri we wtorek, a do MBNP w środę o g. 8.3o i 18.oo.
  3. W I-wszy czwartek miesiąca, 7 października, oddając cześć Matce Bożej Różańcowej, modlimy się o pokój na świecie i nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  4. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo, a o g. 20.oo Nabożeństwo do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.
  5. W sobotę wspomnienie filipina św. Jana Henryka Newmana.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: dzieci z rodzinami o g. 17.15 oraz wszystkich chętnych po Mszy św. o g. 18.oo.
  7. Składamy Bóg zapłać za wszelkie ofiary. W przyszłą niedzielę z okazji Dnia Papieskiego przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ofiary będzie można też złożyć do skarbony pod chórem.
  8. W Bytowie trwa rekrutacja wolontariuszy do tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Wszystkich chętnych zapraszamy do zgłaszania się przez formularz dostępny na stronie internetowej.
  9. Na tradycyjne wypominki można już składać w zakrystii, na tacę lub do skarbony. Codziennie przez cały miesiąc listopad będziemy się modlić na różańcu za wypominanych zmarłych. Kartki na wypominki są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła. Za ofiary złożone z tej okazji jak również wpłacane na konto parafii, składamy serdeczne Bóg zapłać. Na stolikach wyłożony jest nowy nr Pielgrzyma.
10 X 2021 XXVIII niedziela zwykłaPoprzedni
26 IX 2021 XXVI niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

25 IV 2021 IV niedziela Wielkanocy

Dziś niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Natomiast za wstawiennictwem św. Marka Ewangelisty módlmy się ...
więcej

25 XII 2020 Boże Narodzenie

Przypominamy, że w Święta i niedziele, zapraszamy na dodatkową Mszę św. o g. 11.oo. W drugi dzień Świąt w święto św. Szczepana taca będzie przeznaczona na KUL i szkoły ...
więcej

21 VI 2020 - XII niedziela zwykła

Dziś modlimy się szczególnie za dzieci II-giej grupy w naszej parafii, które o g. 10.oo przyjmą po raz pierwszy Chrystusa w Komunii św. 
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.