31 X 2022 XXXI niedziela zwykła

 1. W poniedziałek 31 X zapraszamy do naszego kościoła na godz. 20.00 na Oratorium ku czci świętych, które przygotuje nas do przeżywania Uroczystości Wszystkich Świętych. W tym czasie również okazja do spowiedzi św.
 2. Przypominamy, że we Wszystkich Świętych Msze św. jak w niedziele. Procesja i modlitwy za zmarłych na cmentarzu na Rzepnicy o g. 13.30, a na cmentarzu przy ul. Gdańskiej o g. 15.00. Razem z Policją prosimy o szczególne zachowanie ostrożności przy poruszaniu się, jak też przy parkowaniu pojazdów. Zaparkowane pojazdy wyjeżdżają w stronę, w którą są ustawione. Prosimy opanować pośpiech i nerwy. Skorzystajmy również z autobusów komunikacji miejskiej.
 3. W środę 2 XI - Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w naszym kościele o g. 8.30, 16.30 i 18.00. W dniach od 1 do 8 listopada, pod zwykłymi warunkami, a więc: stan łaski uświęcającej, Komunia św. w tym dniu oraz brak przywiązania do grzechu - za pobożne nawiedzenie cmentarza oraz odmówienie dowolnej modlitwy w intencjach Ojca Św. i za zmarłych, codziennie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych.
 4. W 1-wszy piątek miesiąca odwiedziny chorych w domu od g. 9.00. Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.00. Okazja do spowiedzi św. od 17.oo do 18.oo.
  W 1-wszą sobotę listopada nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP po Mszy św. o g. 8.30.
 5. Informujemy już dziś, że 11 XI z okazji Święta Niepodległości Polski - Msza św. za Ojczyznę zostanie odprawiona w naszym kościele o g. 10.00.
 6. Przypominamy, że w listopadzie pół godziny przed wieczorną Mszą św. modlimy się na różańcu z wypominkami za naszych zmarłych.
 7. Serdecznie dziękujemy za dzisiejszą tacę na budujące się kościoły. Bóg zapłać za ofiary z okazji wypominek. Na stolikach za ławkami jest nowy nr Pielgrzyma.
 8. Z okazji odpustu św. Huberta w czwartek 3 listopada zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza myśliwych i leśników z rodzinami oraz sympatyków łowiectwa na Mszę św. odpustową o g. 17.00. W tym dniu nie będzie Mszy św. o g. 18.00.
 9. 1 listopada 1952 r. została zatwierdzona Kongregacja Księży Filipinów w Bytowie. Dziękczynienie Panu Bogu za Jubileusz 400-lecia kanonizacji św. Filipa i 70-lecia Kongregacji złożymy w niedzielę 6 listopada. Z tej okazji w przyszłą niedzielę kazania będzie głosił Ojciec Prokurator Federacji Polskiej Filipinów ks. Mirosław Prasek. On również będzie przewodniczył Mszy św. Dziękczynnej za tydzień o g. 12.00. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą razem z nami dziękować za duszpasterstwo filipińskie na Ziemi Bytowskiej.
 10. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Paulinę Stoltman. Wieczny odpoczynek…
6 XI 2022 XXXII niedziela zwykłaPoprzedni
23 X 2022 XXX niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

26 III 2023 V niedziela Wielkiego Postu

Spotkanie młodzieży z klas VIII-ych dziś po Mszy św. o g. 10.oo. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o g. 17.oo, a po nich Msza św. Rekolekcje szkolne odbędą się od poniedziałku ...
więcej

29 V 2022 Wniebowstąpienie

We wtorek modlitwa za przyczyną św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. W środę 1 czerwca w Dzień Dziecka ofiarujmy dzieciom dar serdecznej modlitwy. W ...
więcej

21 VI 2020 - XII niedziela zwykła

Dziś modlimy się szczególnie za dzieci II-giej grupy w naszej parafii, które o g. 10.oo przyjmą po raz pierwszy Chrystusa w Komunii św. 
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.