28 VIII 2022 XXII niedziela zwykła

  1. Przypominamy, że od następnej niedzieli wieczorna Msza św. w niedziele i święta będzie o g. 17.oo.
  2. We wtorek za wstawiennictwem św. Filipa Neri modlitwa o nowe powołania do naszej Kongregacji, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
  3. Spowiedź na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w czwartek 1 września od g. 17.oo. O g. 18.oo zapraszamy na Mszę św. w intencji dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli: o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym. Dzieci, młodzież i dorośli praktykujący I-wsze piątki miesiąca muszą również przystąpić do komunii św. w piątek.
  4. W I-wszy piątek września spowiedź chorych w domach od g. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo. Specjalna okazja do spowiedzi od g. 17.oo do 18.oo.
  5. W I – wszą sobotę miesiąca po Mszy św. o g. 8.3o nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na Kongregację i Parafię. Za tydzień tacę ofiarujemy na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.
  7. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Pelplińskiej zaprasza młodych mężczyzn, którzy rozpoznają w sobie powołanie do kapłaństwa, do rozpoczęcia formacji i studiów w pelplińskim seminarium, które jest częścią Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Kandydaci, w tym również tegoroczni maturzyści, proszeni są o zgłoszenie się do 15 września 2022 r. na rozmowę kwalifikacyjną (umówioną wcześniej telefonicznie – tel. 508 830 077 ) oraz o złożenie w Rektoracie Seminarium odpowiednich dokumentów. Szczegółowe informacje na temat warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminariumpelplin.pl oraz w gablocie ogłoszeń.
  8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy świętych, świadectwo o swojej pracy na misjach w Afryce, złoży nasza parafianka Siostra Elżbieta Kowiel. Po Mszy przed kościołem będzie okazja do złożenia ofiary na dzieła, które realizuje Siostra Elżbieta.
  9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Andrzeja Homa i Annę Bigus. Dobry Jezu …
4 IX 2022 XXIII niedziela zwykłaPoprzedni
21 VIII 2022 XXI Niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

21 IV 2024 IV niedziela Wielkanocy

Dziś niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Dziś spotkanie do bierzmowania dla ósmych klas po Mszy św. o ...
więcej

3 IX 2023 XXII niedziela zwykła

1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Przypominamy, że od dziś wieczorna Msza św. w niedziele i święta będzie o g. 17.oo. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, ...
więcej

6 I 2023 Objawienie Pańskie

Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Poświęcenie kredy na wszystkich Mszach św. Kolekta przeznaczona jest na misje św. Jak zapowiadaliśmy Mszą ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.