28 VI 2020 - XIII niedziela zwykła

  1. W poniedziałek 29. 06. Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o g. 8.3o, 10.oo, 16.3o i 18.oo. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. W Dzień Imienin Bpa Piotra Krupy i ks. Pawła Spólnego ofiarujmy im naszą modlitwę. Msza św. w intencji Solenizanta ks. Pawła będzie o g. 8.3o.
  2. Nabożeństwo do św. Filipa Neri we wtorek, a Nowenna do MBNP w środę o godz. 8.3o i 18.oo.
  3. W I-wszy czwartek miesiąca na wieczornej Mszy św. modlić się będziemy za kapłanów i osoby zakonne oraz o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu.
  4. W I-wszy piątek miesiąca odwiedzimy w domach od g. 9.oo tylko aktualnie zgłoszonych chorych. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.oo. Specjalna okazja do spowiedzi św. od g. 17.oo do 18.oo.
  5. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w I-wszą sobotę lipca po Mszy św. o g. 8.3o.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na Kongregację i Parafię. Przy wyjściu z kościoła polecamy nowy numer Pielgrzyma dla dorosłych.
  7. Regionalne Centrum Krwiodawstwa w Słupsku apeluje o oddawanie krwi w związku z wzrastającą liczbą osób hospitalizowanych. Pełną informację znajdziemy na stronie www.krwiodawstwo.słupsk.pl
  8. Jeszcze raz dziękujemy katechetom i nauczycielom za ofiarną wychowawczą pracę w trudnym czasie pandemii. Wszystkim wypoczywającym życzymy szczęśliwych, błogosławionych, a przede wszystkim zdrowych wakacji. W kontekście pandemii pamiętajmy o przykazaniu miłości bliźniego zachowując obowiązujące restrykcje. Nadal również w kościołach obowiązują maseczki i odpowiednie odległości. Prosimy nie tłoczyć się przy wyjściach z kościoła. W wakacje pamiętajmy o modlitwie i mszy św., ale też zadbajmy o odpowiedni strój do kościoła na spotkanie z Bogiem. To nie tylko kwestia wiary, ale i kultury.
  9. Przypominamy, że od przyszłej niedzieli, w miesiącach lipcu i sierpniu, wieczorna Msza św. w niedziele i święta będzie tylko o g. 19.oo.
05 VII 2020 - XIV Niedziela zwykłaPoprzedni
21 VI 2020 - XII niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

21 II 2021 I niedziela Wielkiego Postu

Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o g. 17.oo. Zaraz po nabożeństwie Msza św. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP ...
więcej

25 XII 2020 Boże Narodzenie

Przypominamy, że w Święta i niedziele, zapraszamy na dodatkową Mszę św. o g. 11.oo. W drugi dzień Świąt w święto św. Szczepana taca będzie przeznaczona na KUL i szkoły ...
więcej

18 X 2020 XXIX niedziela zwykła

Z okazji Święta Patrona Służby Zdrowia św. Łukasza wszystkim lekarzom, ratownikom, pielęgniarkom i personelowi pomocniczemu życzymy wielu Łask Bożych, zdrowia w służbie ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.