26 VII 2020 - XVII niedziela zwykła

  1. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo.
  2. W środę 29 lipca po Mszy św. o g. 7.oo z kościoła św. Katarzyny wyruszy Piesza Pielgrzymka do Częstochowy z opiekunem ks. Robertem Kierbicem. Pielgrzymi dotrą na Jasną Górę 13 sierpnia. Wspierajmy ich naszą modlitwą.
  3. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
  4. Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP w I-wszą sobotę sierpnia po Mszy św. o g. 8.3o. W sobotę 1 sierpnia módlmy się za Polaków poległych w Powstaniu Warszawskim.
  5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na Kongregację i Parafię.
    Przy wyjściu z kościoła polecamy nowy nr dwutygodnika Pielgrzym.
  6. W środę 29 lipca odbędzie się oddawanie krwi na placu Kard. Wyszyńskiego. Rejestracja od g. 9.oo do 12.oo. Serdecznie zapraszamy.
  7. 31 Biegowa Pielgrzymka z Bytowa na Jasną Górę w tym roku będzie inna. W czwartek 30 lipca biegacze obecni na Mszy św. o g. 20.oo w kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze, ofiarują wszystkie dotychczasowe Pielgrzymki i ich Dobrodziejów. Mszę św. i rozważanie apelowe poprowadzi ks. Krzysztof Szary. Zapraszamy do modlitwy i jedności duchowej oraz łączności przez internet i przez Telewizję Trwam.
  8. Każdy kościół jest przede wszystkim Domem Bożym i miejscem oddawania Bogu czci. Przypominamy, że zabronione jest zwiedzanie świątyni podczas trwania nabożeństw czy spożywanie wewnątrz posiłków i napojów, żucie gum i wprowadzanie zwierząt. Wchodząc do kościoła należy zachować ciszę, wyłączyć telefony komórkowe, mieć godny strój: zakryte ramiona i plecy. W okresie pandemii należy mieć założoną maseczkę. Ilekroć z powodu naszej postawy lub ubioru zachowujemy się w sposób niegodny tego miejsca, Pan Jezus upomina nas jak niegdyś swoich rodaków w Świątyni Jerozolimskiej: „Nie róbcie z Domu Ojca mojego targowiska!”. Wszystkim życzymy szczęśliwego i zdrowego wypoczynku.
2 VIII 2020 - XVIII niedziela zwyk...Poprzedni
19 VII 2020 - XVI niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

23 VIII 2020 XXI niedziela zwykła

We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo W środę 26 sierpnia Uroczystość MB Częstochowskiej. Zapraszamy do udziału w ...
więcej

05 VII 2020 - XIV Niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic ŻR. We wtorek modlitwa ku czci św. Filipa Neri naszego Patrona, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. Nabożeństwo do MB Rozwiązującej Węzły ...
więcej

5 Niedziela Wielkanocy 10 V 2020

Nowenna do MBNP w środę o g. 8.3o i 18.oo. Różaniec fatimski przeżyjemy w środę 13 maja razem z nabożeństwem majowym transmitowanym też na stronie internetowej naszej ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.