22 V 2022 VI niedziela Wielkanocy

  1. Dziękujemy Bogu, świętemu Filipowi oraz organizatorom, dobrodziejom, a przede wszystkim uczestnikom wczorajszej Pielgrzymki Rowerowej do 7 kościołów. Dziękujemy również Policji bytowskiej i strażakom z Tuchomia za zabezpieczenie trasy.
  2. We wtorek nabożeństwo do św. Filipa Neri, a w środę nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
  3. W czwartek 26 maja z okazji Dnia Matki zapraszamy do kościoła na Msze św. o g. 8.3o i 18.oo wszystkie mamy, którym pragniemy ofiarować gorącą modlitwę.
  4. W czwartek również przypada Uroczystość naszego Patrona św. Filipa Neri, ale ze względu na Filipiadę Msza św. odpustowa zostanie odprawiona w sobotę 28 maja o g. 13.oo. Serdecznie wszystkich zapraszamy do oddania czci naszemu Świętemu Patronowi. W sobotę nie będzie Mszy św. o g. 18.oo. O g. 14.15 rozpocznie się festyn filipiadowy i będzie trwał do g. 19.3o. Koncerty, świeże pączki, grill, pieczone dziki, dla dzieci przejażdżka na konikach czy bryczką, namiot leśników kryjący ciekawe tajemnice – to tylko niektóre atrakcje festynu. Od dziś są w sprzedaży cegiełki w cenie 5 zł, z których dochód w całości przeznaczony jest na pomoc dla ukraińskich uchodźców za pośrednictwem Caritas Polska. Wszystkie cegiełki wezmą udział w losowaniu rowerów i innych cennych niespodzianek. Losowanie odbędzie się podczas festynu w sobotę od g. 18.3o do 19.3o. Panie, które ofiarują domowe ciasto na festyn, prosimy, aby wpisały się na listę w zakrystii. Ciasta bez kremów należy przynieść w sobotę 28 maja do g. 12.45.

    Zaproszenie na Filipiadę jest zamieszczone na plakatach, w prasie, internecie oraz na stronie www.nazaret.pl Dobrodziejom dziękujemy, a Pana Boga prosimy o błogosławieństwo i słoneczną pogodę na Filipiadę. 

  5. Wczoraj druga grupa dzieci w naszej parafii przyjęła po raz pierwszy Chrystusa w Komunii św. Na nabożeństwach majowych po wieczornych Mszach św. prośmy Matkę Bożą o wierność Jezusowi dla dzieci i ich rodzin.
29 V 2022 WniebowstąpieniePoprzedni
15 V 2022 V niedziela WielkanocyNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

19 II 2023 VII niedziela zwykła

Próba do bierzmowania dziś po Mszy św. o g. 10.oo. Próba ze świadkami odbędzie się za tydzień w niedzielę 26 lutego o g. 10.oo. Ostatnie trzy dni karnawału to ...
więcej

30 VIII 2020 XXII niedziela zwykła

Rozpoczęcie roku szkolnego w kościele i spowiedź na rozpoczęcie szkoły połączymy ze spowiedzią pierwszopiątkową. Zapraszamy do spowiedzi w piątek 4 września od g. 17.oo. ...
więcej

Wniebowstąpienie Pańskie 24 V 2020

Wczoraj w bazylice katedralnej w Pelplinie, dziewięciu diakonów naszej diecezji przyjęło święcenia kapłańskie. Neoprezbiterów wspierajmy naszą modlitwą. ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.