2 X 2022 XXVII niedziela zwykła

 1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Dziś również próba kandydatów do bierzmowania z klas 1-wszych szkół średnich po Mszy św. o g. 10.oo. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 10.oo konferencja dla klas ósmych i przygotowanie młodzieży do rekolekcji GPS.
 2. Przypominamy, że w każdy wtorek po Mszy wieczornej do g. 20.oo jest w naszym kościele okazja do adoracji w ciszy Chrystusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie. W tym czasie jest też okazja do spowiedzi św.
 3. Modlitwa do św. Filipa Neri we wtorek, a Nowenna do MBNP w środę o godz. 8.3o i 18.oo.
 4. W I-wszy czwartek miesiąca modlimy się o pokój na świecie i nowe powołania kapłańskie i zakonne.
 5. W I-wszy piątek miesiąca odwiedziny chorych w domach od g. 9.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo. Okazja do spowiedzi św. od g. 17.oo do 18.oo. W tym dniu wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.
 6. Nabożeństwo do MB Rozwiązującej Węzły w sobotę 8 X o g. 20.oo.
 7. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe: dzieci i młodzież z rodzinami codziennie pół godziny przed wieczorną Mszą św. Zapraszamy szkolne dzieci do prowadzenia różańca.
 8. Na stolikach za ławkami wyłożony jest nowy nr Pielgrzyma.
 9. Niedziela św. Franciszka odbywa się w tym roku 9 października. Podążając śladami św. Franciszka i w myśl nauczania św. Jana Pawła II, zachęcamy do podjęcia kroków w kierunku “ekologicznego nawrócenia”, by odkrywać radość z dzielenia się i obdarowywania w myśl słów Jezusa, że “więcej szczęścia jest w dawaniu, aniżeli w braniu” (Dz 20, 35).
 10. W sobotę 8 X w Tuchowie przyjmie święcenia diakonatu redemptorysta Robert Borzyszkowski. Kto by znał przeszkody do przyjęcia tych święceń jest zobowiązany w sumieniu do poinformowania o tym ks. prob. Szarego.
 11. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Barbarę Wanta, Grzegorza Ziemba i Agnieszkę Witt. Dobry Jezu…
9 X 2022 XXVIII niedziela zwykłaPoprzedni
25 IX 2022 XXVI niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

20 XI 2022 - Chrystusa Króla Wszechświata - XXXIV niedziela zwykła

Dziś przeżywamy Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy grupy parafialne oraz młodzież przygotowującą się do Sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami na dodatkową Mszę św. o ...
więcej

12 VI 2022 Niedziela Trójcy Świętej

W poniedziałek 13 czerwca zapraszamy o g. 20.oo na Różaniec fatimski i procesję ze światłami. Uroczystość Bożego Ciała w czwartek 16 czerwca. Msze św. w naszym kościele ...
więcej

25 XII 2020 Boże Narodzenie

Przypominamy, że w Święta i niedziele, zapraszamy na dodatkową Mszę św. o g. 11.oo. W drugi dzień Świąt w święto św. Szczepana taca będzie przeznaczona na KUL i szkoły ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.