19 III 2023 IV niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś świętowany jest doroczny Dzień Jedności Kaszubów. Prośmy św. Józefa o szczęście i pomyślność dla Kaszubów. Ze względu na niedzielę, liturgiczną uroczystość św. Józefa, będziemy przeżywać w poniedziałek. Zapraszamy na msze o g. 8.3o i 18.oo. Dziś zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o g. 17.oo. Zaraz po nich Msza św.
  2. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.oo, a dla starszych i młodzieży po Mszy o g. 18.oo.
  3. W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu przeżywamy Dzień Świętości Życia oraz Dzieła duchowej adopcji. Msze św. o g. 8.3o i 18.oo. Duchowa Adopcja dziecka poczętego, zagrożonego zabiciem w łonie matki, którego imię znane jest jedynie Bogu, jest zobowiązaniem do codziennego odmawiania jednej dziesiątki różańca św. oraz specjalnej modlitwy przez 9 miesięcy, aby było przyjęte z miłością. Na stolikach za ławkami znajdują się specjalne gazetki z aktem duchowej adopcji dla tych, którzy się na nią zdecydują.. Przyjęcie duchowej adopcji dokona się na Mszy św. o g. 8.3o w sobotę 25 marca w Święto Zwiastowania NMP. Zachęcamy też do wsparcia Fundacji Małych Stópek.
  4. Dziękujemy za dzisiejszą tacę na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Na stolikach jest wyłożony nowy numer Pielgrzyma.
  5. Na Diecezjalny Dzień Młodzieży 2 kwietnia do Kościerzyny będzie wyjazd autokarem. Wyjazd o g. 11.4o z parkingu obok kościoła. Zapisy w zakrystii.
  6. Informacje o Ekstremalnych Drogach Krzyżowych w Kołczygłowach, Półcznie i Dziemianach są w gablocie przed kościołem.
  7. 11 Maratońska Pielgrzymka z Bytowa do Sianowa, ofiarowana w intencji tych, którzy zginęli w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem, odbędzie się 16 kwietnia. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca na adres dolan54@interia.pl oraz maratończyk@wp.pl Zapraszamy biegaczy, a Ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.
  8. Spotkanie formacyjne dla VIII-ych klas będzie za tydzień po Mszy św. o g. 10.oo. Przypominamy, że za tydzień zmieniamy czas z zimowego na letni. Z soboty na niedzielę śpimy krócej o 1 godzinę.
  9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Genowefę Dawidowską. Dobry Jezu …
26 III 2023 V niedziela Wielkiego P...Poprzedni
12 III 2023 III niedziela Wielkiego ...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

7 VIII 2022 XIX niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic ŻR. W poniedziałek 8 sierpnia o g. 20.oo zapraszamy na Nabożeństwo do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły.  
więcej

7 II 2021 V niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Msza św. za śp. ks. prob. Jana Rychlickiego w 37 rocz. śmierci będzie w poniedziałek 8 lutego o g. 8.3o. Natomiast o g. 20.oo ...
więcej

30 VIII 2020 XXII niedziela zwykła

Rozpoczęcie roku szkolnego w kościele i spowiedź na rozpoczęcie szkoły połączymy ze spowiedzią pierwszopiątkową. Zapraszamy do spowiedzi w piątek 4 września od g. 17.oo. ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.