19 III 2023 IV niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś świętowany jest doroczny Dzień Jedności Kaszubów. Prośmy św. Józefa o szczęście i pomyślność dla Kaszubów. Ze względu na niedzielę, liturgiczną uroczystość św. Józefa, będziemy przeżywać w poniedziałek. Zapraszamy na msze o g. 8.3o i 18.oo. Dziś zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o g. 17.oo. Zaraz po nich Msza św.
  2. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.oo, a dla starszych i młodzieży po Mszy o g. 18.oo.
  3. W sobotę 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu przeżywamy Dzień Świętości Życia oraz Dzieła duchowej adopcji. Msze św. o g. 8.3o i 18.oo. Duchowa Adopcja dziecka poczętego, zagrożonego zabiciem w łonie matki, którego imię znane jest jedynie Bogu, jest zobowiązaniem do codziennego odmawiania jednej dziesiątki różańca św. oraz specjalnej modlitwy przez 9 miesięcy, aby było przyjęte z miłością. Na stolikach za ławkami znajdują się specjalne gazetki z aktem duchowej adopcji dla tych, którzy się na nią zdecydują.. Przyjęcie duchowej adopcji dokona się na Mszy św. o g. 8.3o w sobotę 25 marca w Święto Zwiastowania NMP. Zachęcamy też do wsparcia Fundacji Małych Stópek.
  4. Dziękujemy za dzisiejszą tacę na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie. Na stolikach jest wyłożony nowy numer Pielgrzyma.
  5. Na Diecezjalny Dzień Młodzieży 2 kwietnia do Kościerzyny będzie wyjazd autokarem. Wyjazd o g. 11.4o z parkingu obok kościoła. Zapisy w zakrystii.
  6. Informacje o Ekstremalnych Drogach Krzyżowych w Kołczygłowach, Półcznie i Dziemianach są w gablocie przed kościołem.
  7. 11 Maratońska Pielgrzymka z Bytowa do Sianowa, ofiarowana w intencji tych, którzy zginęli w katastrofie samolotu pod Smoleńskiem, odbędzie się 16 kwietnia. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 marca na adres dolan54@interia.pl oraz maratończyk@wp.pl Zapraszamy biegaczy, a Ofiarodawcom składamy Bóg zapłać.
  8. Spotkanie formacyjne dla VIII-ych klas będzie za tydzień po Mszy św. o g. 10.oo. Przypominamy, że za tydzień zmieniamy czas z zimowego na letni. Z soboty na niedzielę śpimy krócej o 1 godzinę.
  9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Genowefę Dawidowską. Dobry Jezu …
12 III 2023 III niedziela Wielkiego ...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

4 XII 2022 II niedziela adwentu

Dziś zmiana tajemnic ŻR. We wtorek zapraszamy po mszy św. wieczornej na adorację Chrystusa wystawionego w NS do g. 19.3o.  
więcej

12 IX 2021 XXIV niedziela zwykła

W poniedziałek 13.09. o g. 20.oo zapraszamy na Różaniec Fatimski i procesję ze światłami. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża św. Msze św. o g. 8.3o i 18.oo...
więcej

6 IX 2020 XXIII niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Przypominamy, że od dziś wieczorna Msza św. w niedziele i święta będzie o g. 17.oo. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.