18 XII 2022 IV niedziela adwentu

  1. Chorych i starszych, zgłoszonych w zakrystii, odwiedzimy z sakramentami świętymi we wtorek 20 XII od g. 10.15.
  2. Wszystkich parafian zapraszamy do udziału w rekolekcjach. Zwracamy uwagę, że Msze św. ranne w poniedziałek i wtorek będą o g. 9.oo. Popołudniowe Msze rekolekcyjne o g. 18.oo i 19.3o. Na Mszę św. o 19.3o w poniedziałek i wtorek zapraszamy młodzież do bierzmowania razem z rodzicami. We wtorek na Mszy o 19.3o przeżyjemy Wieczór Uwielbienia. Kilkunastu księży będzie spowiadało we wtorek od g. 8.oo do 9.oo oraz od godz. 16.3o do 18.oo. Rekolekcje zakończą się we wtorek. Ofiary złożone na zakończenie rekolekcji będą przeznaczone dla Kongregacji w Tomaszowie. Informujemy również, że roraty będą do czwartku 22 grudnia o g. 18.oo.
  3. W czwartek Msza św. za ś.p. ks. Mariana Wichłacza w 20 r. śm. o g. 8.3o.
  4. Przypominamy, że w Wigilię Bożego Narodzenia 24 XII nie będzie Mszy św. wieczornej o g. 18.oo. W celu umożliwienia wiernym uczestnictwa w Pasterce będziemy sprawować dwie Msze św. w naszym kościele: o g. 22.oo i 24.oo. Natomiast w Święta Msze św. jak w niedziele.
  5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wpłacane na konto parafii. Dziękujemy również za ofiary do puszek i do skarbon pod chórem na Caritas. W drugi dzień Świąt taca będzie przeznaczona na KUL i szkoły katolickie. W zakrystii można nabyć świece Caritas i poświęcony opłatek.
  6. W tym roku powracamy do tradycyjnej wizyty duszpasterskiej czyli kolędy. Terminy kolęd podamy w Święta. Znajdą się też na stronie internetowej naszej Parafii i w gablotach.
  7. Dzielimy się radością, że kolejny nasz parafianin – pan Maciej Rybarczyk – otrzymał od Biskupa Diecezjalnego promocję na nadzwyczajnego szafarza Komunii Świętej. W realizacji zaszczytnej i odpowiedzialnej posługi życzymy panu Maciejowi Światła i Mocy Ducha Świętego.
  8. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Józefa Dolnego i Mariana Wantoch Rekowskiego. Dobry Jezu …
25 XII 2022 Boże NarodzeniePoprzedni
11 XII 2022 III niedziela adwentuNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

19 XI 2023 XXXIII niedziela zwykła

We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo. We wtorek 21 XI zapraszamy na Wieczór Uwielbienia, który rozpocznie ...
więcej

2 IV 2023 Niedziela Palmowa

Dziś zapraszamy na Gorzkie Żale o g. 17.oo. Po nabożeństwie Msza św. Dziś przypada 18 rocznica odejścia do Domu Ojca, św. Jana Pawła II. Pragniemy wyrazić jeszcze raz wdzięczność ...
więcej

5 VI 2022 Zesłanie Ducha Świętego

Dzisiaj zmiana tajemnic ŻR. W poniedziałek Święto NMP Matki Kościoła – drugi Dzień Zielonych Świąt. Zapraszamy na Msze św. o g. 8.3o, 16.3o i 18.oo. We wtorek ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.