18 XII 2022 IV niedziela adwentu

  1. Chorych i starszych, zgłoszonych w zakrystii, odwiedzimy z sakramentami świętymi we wtorek 20 XII od g. 10.15.
  2. Wszystkich parafian zapraszamy do udziału w rekolekcjach. Zwracamy uwagę, że Msze św. ranne w poniedziałek i wtorek będą o g. 9.oo. Popołudniowe Msze rekolekcyjne o g. 18.oo i 19.3o. Na Mszę św. o 19.3o w poniedziałek i wtorek zapraszamy młodzież do bierzmowania razem z rodzicami. We wtorek na Mszy o 19.3o przeżyjemy Wieczór Uwielbienia. Kilkunastu księży będzie spowiadało we wtorek od g. 8.oo do 9.oo oraz od godz. 16.3o do 18.oo. Rekolekcje zakończą się we wtorek. Ofiary złożone na zakończenie rekolekcji będą przeznaczone dla Kongregacji w Tomaszowie. Informujemy również, że roraty będą do czwartku 22 grudnia o g. 18.oo.
  3. W czwartek Msza św. za ś.p. ks. Mariana Wichłacza w 20 r. śm. o g. 8.3o.
  4. Przypominamy, że w Wigilię Bożego Narodzenia 24 XII nie będzie Mszy św. wieczornej o g. 18.oo. W celu umożliwienia wiernym uczestnictwa w Pasterce będziemy sprawować dwie Msze św. w naszym kościele: o g. 22.oo i 24.oo. Natomiast w Święta Msze św. jak w niedziele.
  5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę i wpłacane na konto parafii. Dziękujemy również za ofiary do puszek i do skarbon pod chórem na Caritas. W drugi dzień Świąt taca będzie przeznaczona na KUL i szkoły katolickie. W zakrystii można nabyć świece Caritas i poświęcony opłatek.
  6. W tym roku powracamy do tradycyjnej wizyty duszpasterskiej czyli kolędy. Terminy kolęd podamy w Święta. Znajdą się też na stronie internetowej naszej Parafii i w gablotach.
  7. Dzielimy się radością, że kolejny nasz parafianin – pan Maciej Rybarczyk – otrzymał od Biskupa Diecezjalnego promocję na nadzwyczajnego szafarza Komunii Świętej. W realizacji zaszczytnej i odpowiedzialnej posługi życzymy panu Maciejowi Światła i Mocy Ducha Świętego.
  8. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Józefa Dolnego i Mariana Wantoch Rekowskiego. Dobry Jezu …
25 XII 2022 Boże NarodzeniePoprzedni
11 XII 2022 III niedziela adwentuNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

12 IX 2021 XXIV niedziela zwykła

W poniedziałek 13.09. o g. 20.oo zapraszamy na Różaniec Fatimski i procesję ze światłami. We wtorek święto Podwyższenia Krzyża św. Msze św. o g. 8.3o i 18.oo...
więcej

11 VII 2021 XV niedziela zwykła

 We wtorek 13 lipca Różaniec fatimski i procesja ze światłami o g. 20.oo. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18....
więcej

23 V 2021 Zesłanie Ducha Świętego

Od poniedziałku Msze św. Białego Tygodnia codziennie o godz. 17.oo. W poniedziałek 24 maja drugi dzień Zielonych Świąt - liturgiczne wspomnienie NMP Matki Kościoła. Msze św. ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.