18 VI 2023 XI niedziela zwykła

 1. We wtorek za wstawiennictwem św. Filipa Neri modlitwa o nowe powołania do naszej Kongregacji, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
 2. W czwartek na Mszy wieczornej podziękujemy Bogu za miniony rok szkolny. Okazja do spowiedzi św. od g. 17.oo do 18.oo. Na Mszę św. o g. 18.oo zapraszamy dzieci i młodzież z rodzicami oraz nauczycieli.
 3. Katechetom i nauczycielom dziękujemy za ofiarną pracę wychowawczą. Wszystkim życzymy szczęśliwych i błogosławionych wakacji w jedności z Bogiem i drugim człowiekiem.
 4. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo.
 5. Msza św. w intencji solenizanta ks. kan. Jana Ciołka będzie w sobotę 24.06. o g. 8.3o.
 6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na Kongregację i Parafię.
 7. Informujemy, że w miesiącach lipcu i sierpniu, wieczorna Msza św. w niedziele i święta będzie o g. 19.oo.
 8. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Pelplińskiej zaprasza młodych mężczyzn, rozpoznających w sobie powołanie do kapłaństwa, do rozpoczęcia formacji i studiów w pelplińskim seminarium, które jest częścią Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Kandydaci, w tym również tegoroczni maturzyści, proszeni są o zgłoszenie się do 12 lipca 2023 r. na rozmowę kwalifikacyjną (umówioną wcześniej telefonicznie – tel. 508 830 077) oraz o złożenie w Rektoracie Seminarium odpowiednich dokumentów. Szczegółowe informacje na temat warunków przyjęcia są podane na stronie internetowej seminariumpelplin.pl oraz na plakacie dostępnym w mediach społecznościowych i w gablocie parafialnej.
 9. W kinie Albatros w Bytowie od niedzieli (dziś) do czwartku o g. 18.oo będzie wyświetlany film o życiu bł. Carla Acutisa pod tytułem „Niebo nie może czekać”. Zachęcamy zwłaszcza kandydatów do bierzmowania.
 10. Ks. kan. Krzysztof Gąsecki zaprasza na odpust św. Jana Chrzciciela w przyszłą niedzielę o g. 13.oo. Po Mszy św. na bytowskim rynku odbędzie się rodzinny festyn.
 11. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Danutę Tywusik i Edwarda Piżewskiego. Dobry Jezu …
25 VI 2023 XII Niedziela ZwykłaPoprzedni
11 VI 2023 X Niedziela ZwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

19 V 2024 Zesłanie Ducha Świętego

Wczoraj I-wsza grupa dzieci w naszej parafii przyjęła po raz pierwszy Chrystusa w Komunii św. W ciągu Białego Tygodnia, dzieci z rodzinami będą uczestniczyły we Mszy św. o ...
więcej

19 III 2023 IV niedziela Wielkiego Postu

Dziś świętowany jest doroczny Dzień Jedności Kaszubów. Prośmy św. Józefa o szczęście i pomyślność dla Kaszubów. Ze względu na niedzielę, liturgiczną ...
więcej

14 II 2021 VI niedziela zwykła

Ostatnie trzy dni karnawału to czas wynagrodzenia Bogu za wszystkie grzechy. Kościół czyni to przez modlitwę przed wystawionym w NS Chrystusem. Dziś specjalne nabożeństwo ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.