16 IV 2023 II niedziela Wielkanocy - Miłosierdzia

  1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do osobistej i rodzinnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia. Ofiarujmy ją w intencji: o pokój w Ukrainie. Zapraszamy również do kościoła o g. 15.oo na wspólną Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  2. Spotkania dla wszystkich dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek i w czwartek o g. 18.45. Obecność obowiązkowa.
  3. Spotkanie dla młodzieży ósmych klas do bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 10.oo. Obecność obowiązkowa.
  4. W najbliższych dniach rozpoczną się zapisy na kurs przedmałżeński w formie Spotkań dla Narzeczonych, który odbędzie się w Bytowie w terminie od 15 do 19 maja br. Do udziału w kursie zapraszamy szczególnie pary narzeczonych, którzy pragną zawrzeć sakrament małżeństwa w tym roku. Kolejny taki kurs w Bytowie planowany jest na jesień. Zapisy odbywają się przez stronę internetową: ewangelizacjapelplin.pl
  5. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejszą tacę oraz ofiary złożone do skarbony pod chórem na cele dobroczynne. Dziękujemy również dzieciom za ofiary z wielkopostnych skarbonek.
  6. Nasi siostry i bracia chrześcijanie wschodnich obrządków obchodzą dzisiaj Wielkanoc. Z tej okazji składamy im serdeczne życzenia wsparte modlitwą o pokój w Ukrainie i na świecie.
  7. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Sławomira Stenke. Dobry Jezu … .
23 IV 2023 III niedziela WielkanocyPoprzedni
9 IV 2023 WielkanocNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

13 XI 2022 XXXIII niedziela zwykła

Dzisiaj próba do bierzmowania dla młodzieży klas ósmych i pierwszych po Mszy św. o g. 10.oo. We wtorek Adoracja Chrystusa w NS po Mszy wieczornej do g. 20.oo. ...
więcej

23 I 2022 III niedziela zwykła

We wtorek modlitwa za wstawiennictwem św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.  Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.    
więcej

8 VIII 2021 XIX niedziela zwykła

 Dziś o g. 20.oo zapraszamy na Nabożeństwo do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.