13 III 2022 II niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś spotkanie rodziców wszystkich dzieci pierwszokomunijnych po Mszy św. o g. 10.oo.
  2. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o g. 17.oo. Zaraz po nabożeństwie Msza św.
  3. We wtorek modlitwa za wstawiennictwem św. Filipa Neri o nowe powołania do naszej Kongregacji, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
  4. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.oo, a dla starszych i młodzieży po Mszy św. o godz. 18.oo. Jest to trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy o g. 20.oo na Adorację krzyża ze śpiewami z Taize.
  5. Wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniu młodzieży do bierzmowania składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. Dziękujemy za dzisiejszą tacę na nasz kościół oraz za ofiary do skarbony pod chórem na pomoc dla misjonarzy. W gablocie przed kościołem i na stronie naszej parafii jest umieszczone konto na finansową pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie.
  7. Prawie 500 lat temu Maryja zrobiła coś, co czyni wydarzenia w Guadalupe w Meksyku jednym z największych cudów w historii świata: zostawiła materialne dowody swoich odwiedzin! Niektóre z nich udało się odkryć naukowcom dopiero niedawno i z miejsca uznano je za sensację! Są tak spektakularne, że w zderzeniu z nimi kruszeje najbardziej zatwardziała niewiara. Film o objawieniach w Guadalupe będzie wyświetlany od 18 do 24 marca w Bytowskim Centrum Kultury.
  8. 12 marca minęło 400 lat od kanonizacji św. Filipa Neri. Z tej okazji papież Franciszek zatwierdził przywilej Roku Jubileuszowego dla wszystkich filipińskich kościołów. Do 12 marca 2023 r. codziennie jeden raz, pod zwykłymi warunkami, można uzyskać odpust zupełny dla siebie lub dla osoby zmarłej. Skorzystajmy z tego przywileju.  
  9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Andrzeja Bielawę, Tadeusza Marciniaka i Cecylię Skierka. Dobry Jezu …
20 III 2022 III niedziela Wielkiego ...Poprzedni
6 III 2022 I niedziela Wielkiego Po...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

4 XII 2022 II niedziela adwentu

Dziś zmiana tajemnic ŻR. We wtorek zapraszamy po mszy św. wieczornej na adorację Chrystusa wystawionego w NS do g. 19.3o.  
więcej

31 X 2021 XXXI niedziela zwykła

Dzisiaj zapraszamy do naszego kościoła na godz. 20.oo na Oratorium ku czci świętych, które przygotuje nas do przeżywania Uroczystości Wszystkich Świętych. W tym czasie ...
więcej

7 III 2021 III niedziela Wielkiego Postu

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o g. 17.oo, a po nich Msza św. Dziś również zmiana tajemnic Żywego Różańca. Wszystkim Kobietom składamy serdeczne życzenia ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.