13 III 2022 II niedziela Wielkiego Postu

  1. Dziś spotkanie rodziców wszystkich dzieci pierwszokomunijnych po Mszy św. o g. 10.oo.
  2. Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o g. 17.oo. Zaraz po nabożeństwie Msza św.
  3. We wtorek modlitwa za wstawiennictwem św. Filipa Neri o nowe powołania do naszej Kongregacji, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
  4. W piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego o g. 15.oo. Droga Krzyżowa dla dzieci o godz. 17.oo, a dla starszych i młodzieży po Mszy św. o godz. 18.oo. Jest to trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy o g. 20.oo na Adorację krzyża ze śpiewami z Taize.
  5. Wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniu młodzieży do bierzmowania składamy serdeczne Bóg zapłać.
  6. Dziękujemy za dzisiejszą tacę na nasz kościół oraz za ofiary do skarbony pod chórem na pomoc dla misjonarzy. W gablocie przed kościołem i na stronie naszej parafii jest umieszczone konto na finansową pomoc dla ofiar wojny na Ukrainie.
  7. Prawie 500 lat temu Maryja zrobiła coś, co czyni wydarzenia w Guadalupe w Meksyku jednym z największych cudów w historii świata: zostawiła materialne dowody swoich odwiedzin! Niektóre z nich udało się odkryć naukowcom dopiero niedawno i z miejsca uznano je za sensację! Są tak spektakularne, że w zderzeniu z nimi kruszeje najbardziej zatwardziała niewiara. Film o objawieniach w Guadalupe będzie wyświetlany od 18 do 24 marca w Bytowskim Centrum Kultury.
  8. 12 marca minęło 400 lat od kanonizacji św. Filipa Neri. Z tej okazji papież Franciszek zatwierdził przywilej Roku Jubileuszowego dla wszystkich filipińskich kościołów. Do 12 marca 2023 r. codziennie jeden raz, pod zwykłymi warunkami, można uzyskać odpust zupełny dla siebie lub dla osoby zmarłej. Skorzystajmy z tego przywileju.  
  9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Andrzeja Bielawę, Tadeusza Marciniaka i Cecylię Skierka. Dobry Jezu …
20 III 2022 III niedziela Wielkiego ...Poprzedni
6 III 2022 I niedziela Wielkiego Po...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

7 XI 2021 XXXII niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Nabożeństwo do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły w poniedziałek o g. 20.oo. W czwartek 11 XI z okazji Święta Niepodległości ...
więcej

21 II 2021 I niedziela Wielkiego Postu

Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o g. 17.oo. Zaraz po nabożeństwie Msza św. We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP ...
więcej

Wniebowstąpienie Pańskie 24 V 2020

Wczoraj w bazylice katedralnej w Pelplinie, dziewięciu diakonów naszej diecezji przyjęło święcenia kapłańskie. Neoprezbiterów wspierajmy naszą modlitwą. ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.