3 XII 2023 I Niedziela Adwentu

  1. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. We wtorek po Mszy św. wieczornej Adoracja Chrystusa wystawionego w NS do g. 19.3o.
  2. W I–wszy czwartek miesiąca zapraszamy do modlitwy za kapłanów i kleryków oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  3. W piątek 8 XII Niepokalane Poczęcie NMP. Msze św. o g. 8.3o, 16.3o i 18.oo. Natomiast o g. 20.oo Nabożeństwo do MB Rozwiązującej Węzły. W tym dniu również przypada 10 rocznica ingresu Bpa Ryszarda Kasyny do katedry w Pelplinie. Ofiarujmy prezent modlitwy naszemu Pasterzowi.
  4. Msza św. dziękczynna i o błogosławieństwo Boże dla bytowskich wędkarzy i Zarządu Koła PZW w Bytowie, przed niedzielnym walnym zebraniem, będzie w naszym kościele w sobotę 9 XII o godz. 18.oo. Serdecznie zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 10.oo próba do bierzmowania klas I-wszych. Natomiast na Mszy św. o g. 12.oo podziękujemy św. Ambrożemu za Jego opiekę nad pszczelarzami i poprosimy o błogosławieństwo Boże.
  6. Dziś przed kościołem do puszek i w kościele do skarbon pod chórem możemy złożyć ofiary na świąteczną pomoc Caritas. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na nasz kościół, a ofiary do puszek i do skarbony pod chórem na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Składamy serdeczne Bóg zapłać.
  7. Przed głównym wejściem są do nabycia świece wigilijne po 10 i 20 zł. Można również zaopatrzyć się w poświęcony opłatek i kalendarze. W ciągu tygodnia można to zrobić u pana kościelnego w zakrystii. Nie odkładajmy tych zakupów na ostatnią chwilę, bo może zabraknąć.
  8. Zapraszamy na nabożeństwa adwentowe: o g. 17.4o Godzinki i o g. 18.oo Roraty. Na Roraty od poniedziałku do piątku zapraszamy dzieci z lampionami. Prosimy o współpracę rodziców, babcie i dziadków.
  9. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Mariolę Chajewską, Janinę Kicińską i Stefana Pelowskiego. Dobry Jezu …
10 XII 2023 II niedziela adwentuPoprzedni
26 XI 2023 XXXIV niedziela zwykła Chrystusa ...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

6 I 2023 Objawienie Pańskie

Dziś Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Poświęcenie kredy na wszystkich Mszach św. Kolekta przeznaczona jest na misje św. Jak zapowiadaliśmy Mszą ...
więcej

25 XII 2022 Boże Narodzenie

W drugi dzień Świąt taca będzie przeznaczona na KUL i szkoły katolickie. W piątek 30 XII Święto Świętej Rodziny – patronalne święto Domowego Kościoła. Zapraszamy ...
więcej

6 VI 2021 X niedziela zwykła

Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. We wtorek 8 czerwca o g. 8.3o i 18.oo za wstawiennictwem św. Filipa Neri prośmy o nowe powołania do naszej Kongregacji. O g. ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.