13 II 2022 VI niedziela zwykła

  1. Przypominamy, że dziś po Mszy św. o g. 10.oo próba dla tegorocznych kandydatów do bierzmowania. Na spotkanie zapraszamy również rodziców. Próba ze świadkami odbędzie się w niedzielę 27 lutego o g. 10.oo.
  2. We wtorek modlitwa za wstawiennictwem św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo.
  3. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
  4. W trzeci piątek lutego zapraszamy na adorację krzyża ze śpiewami z Taize. Adoracja odbędzie się 18 lutego o g. 20.oo.
  5. Przypominamy o możliwości przekazania 1% od podatku na organizację pożytku publicznego. Polecamy zwłaszcza Stowarzyszenie Nazaret działające przy naszej Parafii. Na stronie Nazaretu jest gotowy formularz do wypełnienia. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy.
  6. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na tacę, do skarbony i wpłacane na konto Parafii.
  7. Osoby planujące zawrzeć sakramentalny związek małżeński, zapraszamy na Spotkania dla narzeczonych, które odbędą się w Kołczygłowach codziennie od 28 marca do 1 kwietnia od g. 18.oo do 21.oo. Informacje zainteresowani znajdą w gablocie przed kościołem.
  8. Nikodem urodził się z niedorozwojem prawej rączki, Jest szansa na uratowanie ręki chłopca jeśli operacja, która kosztuje ponad 400 tys. zł. zostanie wykonana do 24 miesiąca życia. Pozostało tylko 2 miesiące. W przyszłą niedzielę po mszach św. rodzice z rodziną będą zbierać przed kościołem ofiary na operację rączki Nikodema. Razem z rodziną składamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. Od dziś po Mszach św. poprzez śpiew suplikacji będziemy błagać Boga o pokój na Ukrainie.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Franciszka Garskiego, Władysława Jasiulewicza i Radosława Dejworek. Dobry Jezu, ... .
20 II 2022 VII niedziela zwykłaPoprzedni
6 II 2022 V niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

24 IV 2022 II niedziela Wielkanocy

Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do osobistej i rodzinnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia. Ofiarujmy ją w intencji: o pokój w Ukrainie ...
więcej

28 III 2021 Niedziela Palmowa

Z racji poważnej sytuacji epidemicznej prosimy Parafian o stosowanie się do obostrzeń sanitarnych: zachowanie odległości, zakrywanie ust i nosa oraz dezynfekcję dłoni. W naszym ...
więcej

27 IX 2020 XXVI niedziela zwykła

Dziś próba kandydatów do bierzmowania po Mszy św. o g. 10.oo. Następna próba odbędzie się w przyszłą niedzielę. 28 września w wielu miejscach na świecie ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.