sobota11marca
2023

Sakrament Bierzmowania w Parafii św. Filipa Neri

W czwartek 9 marca 2023 r. w kościele św. Filipa Neri w Bytowie przeżyliśmy Zesłanie Ducha Świętego. Sakrament bierzmowania przyjęła młodzież z Parafii św. Filipa Neri oraz młodzież z Parafii w Pomysku Wielkim.

Szafarzem sakramentu był Ks. Bp Arkadiusz Okroj któremu kapelanował diakon Zbigniew. Uroczystość była przejmująca. Czuło się obecność Ducha Świętego. Nie mogło być inaczej, bo przecież byliśmy u św. Filipa Neri – charyzmatyka Ducha Świętego i kończył się właśnie Jubileuszowy Rok 400-lecia od kanonizacji naszego radosnego Świętego. Całość zakończyła się życzeniami, modlitwą o powołania, błogosławieństwem i wspólną fotografią.  

Zaproszenie Biskupa Pelplińskiego na ...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

7gru

Ukochany święty wśród dzieci

Ukochany święty wśród dzieci
6 grudnia, w dniu wspomnienia świętego Mikołaja, w naszym kościele po Mszy świętej roratniej zjawił się biskup Mikołaj, ukochany święty dzieci.
więcej
1kwi

Rekolekcje i nabożeństwa w naszej diecezji

Rekolekcje i nabożeństwa w naszej diecezji
Zachęcamy do uczestnictwa w rekolekcjach i nabożeństwa on-line, które są organizowane przez naszą diecezję. Wszystkie są dostępne na stronach Radia Głos
więcej
12mar

Komunikat Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski.

Komunikat Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski.
Z wiarą w Opatrzność Bożą i w trosce o życie i zdrowie społeczeństwa i w nawiązaniu do komunikatów Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski podejmujemy decyzję ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.