sobota11marca
2023

Sakrament Bierzmowania w Parafii św. Filipa Neri

W czwartek 9 marca 2023 r. w kościele św. Filipa Neri w Bytowie przeżyliśmy Zesłanie Ducha Świętego. Sakrament bierzmowania przyjęła młodzież z Parafii św. Filipa Neri oraz młodzież z Parafii w Pomysku Wielkim.

Szafarzem sakramentu był Ks. Bp Arkadiusz Okroj któremu kapelanował diakon Zbigniew. Uroczystość była przejmująca. Czuło się obecność Ducha Świętego. Nie mogło być inaczej, bo przecież byliśmy u św. Filipa Neri – charyzmatyka Ducha Świętego i kończył się właśnie Jubileuszowy Rok 400-lecia od kanonizacji naszego radosnego Świętego. Całość zakończyła się życzeniami, modlitwą o powołania, błogosławieństwem i wspólną fotografią.  

Misje parafialne 12-19 listopada 20...Poprzedni
Zaproszenie Biskupa Pelplińskiego na ...Następny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

7gru

Ukochany święty wśród dzieci

Ukochany święty wśród dzieci
6 grudnia, w dniu wspomnienia świętego Mikołaja, w naszym kościele po Mszy świętej roratniej zjawił się biskup Mikołaj, ukochany święty dzieci.
więcej
5maj

Litania do Królowej blokowisk

Litania do Królowej blokowisk
Klatka schodowa, parter wysokościowca, z balkonem i kwiatami graffiti na murze. Tu mieszka dziś Maryja. Właśnie skończyła prasować i zabiera się za kolację. Zamiast chodzić ...
więcej
11kwi

Życzenia Biskupa Pelplińskiego na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

Życzenia Biskupa Pelplińskiego na Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
Siostry i Bracia! Bracia Kapłani! Osoby Konsekrowane! Drodzy Diakoni i Klerycy! W tym trudnym czasie doświadczenia naszej słabości i ograniczoności, w smutnym - a czasami ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.