9 VII 2023 XIV niedziela zwykła

  1. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo. Adoracja Chrystusa w NS do g. 19.3o.
  2. Razem z organizatorami XXII Pieszej Pielgrzymki z Miastka do Sianowa prosimy o przyjęcie na nocleg pielgrzymów w czwartek 13 lipca o g. 18.3o. W zakrystii można zapisać się na listę pragnących przyjąć pielgrzymów. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy, aby zapisali się również ci, którzy każdego roku przyjmują pielgrzymów. W tym dniu Różaniec fatimski i procesja ze światłami, które przeżyjemy razem z pielgrzymami, o g. 20.oo.
  3. Z okazji obchodów Wojewódzkiego Święta Policji zapraszamy do kościoła św. Katarzyny w piątek 14 lipca na Mszę św. o g. 18.oo w intencji: o błogosławieństwo Boże dla funkcjonariuszy Policji oraz o życie wieczne dla tych co odeszli. Mszy będzie przewodniczył Bp Arkadiusz Okroj. Zapraszamy Policjantki i Policjantów, czynnych i emerytowanych oraz ich rodziny i wszystkich chętnych do wspólnoty modlitwy.
  4. Koronka do Miłosierdzia Bożego w naszym kościele w piątek o g. 15.oo.
  5. W sobotę 15 lipca Msza św. z okazji imienin w intencji ks. Henryka Kaczmarczyka o g. 8.3o.
  6. Program tygodniowy odpustu MB Sianowskiej Królowej Kaszub jest umieszczony w gablocie przed kościołem.
  7. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na nasz kościół. Na stolikach jest wyłożony nowy nr Pielgrzyma.
  8. 29 lipca, wyruszy z Bytowa Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Pielgrzymi dotrą do Częstochowy 13 sierpnia. Serdecznie zapraszamy do podjęcia tego pięknego pątniczego trudu. Spotkanie organizacyjne dla Pielgrzymów odbędzie się dziś, w kościele św. Katarzyny o godz.14.oo.
  9. Organizujemy także bytowską pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium w Łagiewnikach – przez Jasną Górę, Kraków, Kalwarię Zebrzydowską i w drodze powrotnej Licheń. Punktem centralnym będzie udział we Mszy św. w Łagiewnikach, transmitowanej przez TVP. Wyjazd 18 sierpnia w godzinach porannych. Powrót – wieczorem 22 sierpnia br. Koszt 850 zł. Informacje i zapisy u księży w Parafii św. Katarzyny.
  10. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Jadwigę Pranczk i Marię Mielewczyk. Dobry …
16 VII 2023 XV Niedziela ZwykłaPoprzedni
2 VII 2023 XIII Niedziela ZwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

16 IV 2023 II niedziela Wielkanocy - Miłosierdzia

Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do osobistej i rodzinnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia. Ofiarujmy ją w intencji: o pokój w Ukrainie. ...
więcej

19 IX 2021 XXV niedziela zwykła

We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo. Składamy serdeczne ...
więcej

26 VII 2020 - XVII niedziela zwykła

We wtorek nabożeństwo ku czci św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o godz. 8.3o i 18.oo. W środę 29 lipca po Mszy św. o g. 7.oo z kościoła św. Katarzyny wyruszy ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.