6 IX 2020 XXIII niedziela zwykła

 1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca. Przypominamy, że od dziś wieczorna Msza św. w niedziele i święta będzie o g. 17.oo.
 2. We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. Nabożeństwo do MB Rozwiązującej Węzły 8.09. o g. 20.oo.
 3. W drugi czwartek miesiąca Msza św. w intencji rodzin Domowego Kościoła i Krucjaty Wyzwolenia Człowieka o godz. 18.oo.

  - Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o g. 15.oo.
  - Przy wyjściu z kościoła polecamy nowy nr dwutygodnika Pielgrzym.
 4. Młodzież zainteresowaną spotkaniami w grupie Oratorium Młodych zapraszamy do kontaktu z ks. Sebastianem. Chłopców zapraszamy do udziału w grupie kandydatów na ministrantów – kontakt z ks. Sławkiem.
 5. Składamy podziękowanie za dzisiejszą tacę na WSD w Pelplinie. Za tydzień taca będzie przeznaczona na nasz kościół. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą ofiarność na tacę oraz za wpłaty na konto parafialne. Dzięki tej ofiarności przeżyliśmy bardzo trudny okres wiosennych ograniczeń i restrykcji związanych z pandemią. Wszystkim Dobrodziejom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. Ze względu na pandemię nie odbędzie się w tym roku Konkurs Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej w Bytowie. Ale Stowarzyszenie i sygnaliści zapraszają na Mszę św. w przyszłą niedzielę o g. 10.oo, którą upiększą sygnały myśliwskie.

  Kustosz Sanktuarium MB Królowej Kaszub w Sianowie zaprasza na odpust w niedzielę 13 września. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.
 7. Zapraszamy na kurs przygotowania do bierzmowania dla osób dorosłych, które mają ukończone 19 lat. Przygotowania odbywać się będą w pierwszą środę miesiąca o godz. 19.oo w salce parafialnej przy plebanii św. Katarzyny. Zapisy dokonają się na pierwszym spotkaniu w pierwszą środę października. Bliższych informacji udziela ks. Robert Kierbic.
 8. Wizytacja biskupia i bierzmowanie w naszej parafii odbędzie się 21. 10. b.r. Dziś na Mszę św. o g. 10.oo przyjdą kandydaci do bierzmowania z klas I-wszych szkół średnich. Po Mszy spotkanie w kościele.
 9. Ks. Bp Diecezjalny prosi wiernych i księży o zachowanie restrykcji pandemicznych. Apeluje również, aby Komunia św. była udzielana najpierw na dłoń, a następnie osobom, które przyjmą ją do ust. Zaleca i zachęca do przyjmowania Komunii św. na rękę. Wierni mogą przyjmować Komunię św. w postawie klęczącej lub stojącej. Nie można odmówić wiernym przyjmowania Ciała Pańskiego do ust lub na dłoń.
 10. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Renatę Najdowską, Andrzeja Balewskiego i Elżbietę Kiełpińską. Dobry Jezu …
13 września 2020 XXIV niedziela zw...Poprzedni
30 VIII 2020 XXII niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

30 I 2022 IV niedziela zwykła

Dziś po Mszy św. o g. 10.oo próba młodzieży z klas I-wszych średnich do bierzmowania. W środę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. ...
więcej

15 XI 2020 XXXIII niedziela zwykła

We wtorek modlitwa do św. Filipa Neri o nowe powołania do Kongregacji Księży Filipinów, a w środę Nowenna do MBNP o g. 8.3o i 18.oo. Koronka do Miłosierdzia Bożego w ...
więcej

21 VI 2020 - XII niedziela zwykła

Dziś modlimy się szczególnie za dzieci II-giej grupy w naszej parafii, które o g. 10.oo przyjmą po raz pierwszy Chrystusa w Komunii św. 
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.