5 XI 2023 XXXI niedziela zwykła

  1. Dziś zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  2. Modlitwa do św. Filipa Neri we wtorek, a Nowenna do MBNP w środę o g. 8.3o i 18.oo. We wtorek wieczorem Adoracja Chrystusa w NS do g. 19.3o.
  3. Nabożeństwo do Matki Bożej Rozwiązującej Węzły w środę o g. 20.oo.
  4. W sobotę 11 XI z okazji Święta Niepodległości Polski - Msza św. za Ojczyznę zostanie odprawiona w naszym kościele o g. 10.oo. Zapraszamy i wszystkich zachęcamy, aby patriotyzm wyrazili przez białoczerwone znaki polskości.
  5. Dziękujemy za przygotowanie odpustu św. Huberta oraz za wszelkie dary z tej okazji na Kongregację i Parafię. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na nasz kościół. Natomiast do puszek przed kościołem, albo do skarbon pod chórem, będzie można złożyć ofiary na pomoc dla cierpiących chrześcijan na Bliskim Wschodzie z okazji Dnia Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ukraina i Ziemia Święta jest pogrążona w wojnie, Liban zmaga się z potężną biedą, Syria została dotknięta silnym trzęsieniem ziemi. Niech nasze parafie głośno upomną się o Kościół Cierpiący!
  6. Zachęcamy do listopadowej modlitwy za zmarłych. Zapraszamy codziennie pół godziny przed Mszą św. wieczorną na różaniec z wypominkami.
  7. Przypominamy, że od 12 do 19 listopada odbędą się w naszej parafii misje parafialne. Misje przeprowadzą Księża Filipini ze Studzianny. Prosimy wszystkich o codzienną dodatkową osobistą i rodzinną modlitwę w intencji owocnego przeżycia misji. Program misji jest wyłożony na stolikach za ławkami. Zabierzmy go dla siebie i sąsiadów. Jest również umieszczony na Facebooku i na stronie internetowej www.filipinibytow.pl
  8. Ostatnio pożegnaliśmy ś.p. Mariusza Zaborowskiego. Dobry Jezu…
12 XI 2023 XXXII niedziela zwykłaPoprzedni
29 X 2023 XXX niedziela zwykłaNastępny
Udostępnij wpis: Facebook Twitter Linkedin E-mail

zobacz również

24 IX 2023 XXV niedziela zwykła

Dziś po Mszy św. o g. 10.oo spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. We wtorek modlitwa ku czci św. Filipa Neri naszego Patrona, a w środę Nowenna ...
więcej

24 VII 2022 XVII niedziela zwykła

W poniedziałek 25 lipca z okazji wspomnienia św. Krzysztofa po Mszach św. o g. 8.3o i 18.oo nastąpi poświęcenie pojazdów. Msza św. imieninowa w intencji ks. Krzysztofa ...
więcej

23 V 2021 Zesłanie Ducha Świętego

Od poniedziałku Msze św. Białego Tygodnia codziennie o godz. 17.oo. W poniedziałek 24 maja drugi dzień Zielonych Świąt - liturgiczne wspomnienie NMP Matki Kościoła. Msze św. ...
więcej

Filipini w Bytowie Kongregacja Oratorium św. Filipa Neri

Msze Święte

Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 12.00, 17.00 (od września do czerwca), 19.00 (w lipcu i sierpniu)

Dni powszednie:
8.30, 18.00.